2733
2734
عنوان

شماره کراشمو دارم😔

80 بازدید | 12 پست

بین کراشام فقط یکیشون آدم حسابیه 😔کراشام یکیشون اوسکول و بیسواد بود هیچ دختری بهش پا نمی‌داد خیلی شیرین میزند و منحرف فقط خوشگل بود کل بدنشم تتو یبار منو و دوستمو از دور دید میخاست بپره بغلم کنه فرار کردیم

دومیم چادر سرش میکرد سوار موتور میشد تک چرخ میزد😭

منم ورزشکارم فیتنس کار میکردم دو سه ماه پیش کلاسای مربیگری میرفتم بعد یه روز سوار ماشین شدم دیدم پسره که اونم تو اون کلاسا شرکت میکرد سوار بود ماشالا قد و هیکلش خوب بود ولی قیافش معمولی منم قیافم خیلی خیلی معمولی خواستم پول رو بدم به راننده از دستم افتاد این خم شد بهم داد یه لحظه چشم تو چشم شدیم بعد بهم گفت عه شما هم تو همین کلاسایید گفتم بله لبخند زد گفت میگم چهرتون آشناست منم سریع رومو برگرداندم🤦🏻الان تو فکرشم رفتم تو لیستا نگاه کردم دیدم یکسال ازم بزرگتره اسمشم علی هست😢😂تو گروه ورزشی عضوه ولی خب نمیتونم که بهش پیام بدم🤦🏻😔

دخت شیرازی✨  آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن

ماشالا دلت یه دریاست

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
میدونم ربطی نداره ولی منم مدت کمیه میرم فیتنس بعد چند وقت لاغر میکنه صورت چی؟

صورت رو لاغر می‌کنه مخصوصا صورتتان نمی‌دونم بستگی داره چی کار کنی

دخت شیرازی✨  آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن