2737
2734
بچا تا اینجایین بگین همین عشق اولتون به کجا رسید

اخلاقمون بهم نخورد . من ازدواج کردم و اون پشیمونه . هنوزم دوس داریم همو اما خیانت محسوب میشه . همسرم خیلیییییی بهتر از اونه. انشاالله اونم خوشبخت شه🫠💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچا تا اینجایین بگین همین عشق اولتون به کجا رسید

اول و اخری بود

هیچی 

بعد چند سال خاطره

ولم کرد

زن گرفت

بچه دار شد 

و…

در کل منو به 🥚 اش گرفت💔

مهربونا میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستین؟ اخه میگن با زبونی دعا کن که باهاش گناه نکردی اونم زبون دیگرانه🥹 کاش میشد منم تاپیک بزنم ارشد دانشگاهی ک میخوام قبول شدم و ازمون اسفند رو هم قبول شم و خوشحالیمو سهیم شم باهاتون😔❤️‍🩹
خب متنفر بودم بعد کم کم تنفر رفت شد دوست داشتن تهش عشق 

منم اول حسی نداشتم بهش ولی الان دوسش دارم ولی نمیدونم عاشق هستم یانه فک کنم همون دوس داشتنه خالیه وقتی عصبانی میشه دوباره بدم میادازش 

2731
حس خوبی که قابل توصیف نیست

چطوری این همه سال عشقتو فراموش نکردی؟

پس این پسرایی که دروغ میگن و خیانت میکنن منم😐

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک

خیلی دلم میگیره عشق من از هوس نبود آخه از بچگی دیوانه وار دوستش داشتم چقدر برا زندگیمون تو ذهنم نقشه ها کشیدم حتی تو عالم نوجوانی هم بهش وفادار بودم با اینکه حتی خودش نمیدونست حسم بهش چیه وقتی میومد خونمون انقدی خوشحال بودم که حد نداشت اما برا کس دیگه شد 

2740

از اولش عاشق نبودم. بعد سه سال بهش گفتم عشقم.تا نرسیدم ب اون حس نگفتم. واسه همینم بعدش ک بنا ب دلایلی تموم شد خیلی چیزا تموم شد برام. 

اما هرباردیدنش🙂با ذوق شوق تپش قلب ...اونم همینطور . 

parasoo1989@
نه منم😅

😂😂😂 بلانسبت شما

ولی واسم تعجب اوره. یه مرد عاشق و وفادار.

کاش بهش میرسیدی🙁

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
اخلاقمون بهم نخورد . من ازدواج کردم و اون پشیمونه . هنوزم دوس داریم همو اما خیانت محسوب میشه . همسرم ...

ماهم کات کردیم😬

میشه لطفا برای شفا داداشم و من صلوات بفرستین؟؟بگین بهم منم براتون میفرستم
2706