2733
2739

اون پولداره خیلی و من هیچی ندارم

از وقتی اومده کل هزینه های کلاس و عمل و لباس و... همه چیو میده تازه هنوز عقدم نیستیم

اون موفقه همه چی داره میتونه بهترین دخترا رو داشته باشه

ولی من نه چندان خوشگلم نیستم پولدار نیستم به هیچ عنوان پر از ترس و حسرت و بی اعتمادی بودم

اون تمام ترسامو نابود کرد بجاش تو دلم امید کاشت

ولی بازم کاری از دست من برنمیاد اونه که واسه ازدواجمون کل خونه و ماشین و کل جهازو داره

من چیکار کردم واقعا همه کارا رو اون میکنه

منم بشدت عاشقشم وابستشم خیلی زیاد و اون یه مرد خیلی خوبه اما واقعا حس میکنم هرچی اون خوبه من ازش پایین ترم و لیاقتش بهتر از منه

اگه اون تصمیم نگیره منو دوست داشته باشه من کل عشق و امیدمو از دست میدم اخه من گذشته ی سختی داشتم بابامم خیانتکار بوده

چرا این حسو دارم نمیدونم

❌هرگونه درخواست دوستی از طرف اقایون پیگرد قانونی دارد❌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

این چ حرفیه گل دختر شما لایق بهترین هایی هیچوقت خودتو دست پایین نگیر ازاین فکراهم نکن

انشالله خوشبخت ترین باشید♥️

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔

بخاطر خیانت باباته و این احساس ریشه در این رفتار داره اما درست نیس تو کاملا لیاقت اونو داری و خوشبخت بشی ان شالله .

به دعای مادرت همچین همسری نصیبت شده مردی که آرزوی هر دختریه پس سفت بچسب به زندگیت و افکار بدو دور کن

این چ حرفیه گل دختر شما لایق بهترین هایی هیچوقت خودتو دست پایین نگیر ازاین فکراهم نکن انشالله خوشبخ ...

ممنون💖

2740
بخاطر خیانت باباته و این احساس ریشه در این رفتار داره اما درست نیس تو کاملا لیاقت اونو داری و خوشبخت ...

حس میکنم پاداش اینهمه سال انسان خوب بودنم بوده این ادم😂

حس میکنم پاداش اینهمه سال انسان خوب بودنم بوده این ادم😂

خب پس دیگه چی بهتر ازین 

نوش جونت 

قدرشو بدون 

الحمدلله 

همین که تاپیک زدی و یه همسر خوب داری خوشحال شدم 

خیلی برات خوشحالم 

خدارو شکر که تو مثل خیلی از ماها نشدی

خب پس دیگه چی بهتر ازین  نوش جونت  قدرشو بدون  الحمدلله  همین که تاپیک زدی و ...

من گذشته سختی داشتم بابام هیچ وقت حمایتم نکرد

و این الان دقیقا نقطه عکس بابای منه

تمام امید از دست رفتمو بهم برگردوند

من نظام باورامو روی این ادم ساختم اندازه چشمام بهش اعتماد دارم

من با اینکه شاغلم ولی طرفم خیلی بالاتر بود اعتماد به نفسش نداشتم و وارد رابطه نشدم

عشق الهی از طریق من تجلی میکند و همه ی آنچه که برای خوشبختی و تکمیل زندگیم لازم است؛  هم اکنون به سوی من می کشاند. 

حتماً یک چیزی در تو دیده که اینقدر دوستت داره و انتخابت کرده خودت و دست کم نگیر عزیزم ♥️ 

عزیزی که امضامومیخونی میشه برای سلامتی و عاقبت بخیر شدن خودم و بچه‌هام و همسرم صلوات بفرستید ممنون میشم..منم برای شما صلوات میفرستم❤️❤️❤️❤️❤️
2706