2737
2734

وای خدایا مغزم داره منفجر میشه تازه کارشناسیم تموم شده و نمیدونم چ گلی ب سرم بگیرم

برم طرح ک ماهی ۱۲ تومن بیشتر نمیدن و دوسال طول میکشه و وسطشم نمیتونی هیچ غلطی کنی و دوستم رفته هر روز داره گریه میکنه از فشار کار

نرم طرح اضافه خدمت میخورم چون طرح پرستاری اجباریه

ارشد بخونم ک همه میگن فایده ای نداره و ب مفت نمی ارزه مگر بخوای تا دکترا بری و هیئت علمی بشی

دکترا بخونم خوشم نمیاد از هیئت علمی شدن

مهاجرت کنم تمام گروهای انگلستان و امریکا و ... دارم هرکی رفته اونورهم ناراضیه میگن غریبیم و خیلی سخته و .... منم تنهام پارتنر ندارم باهاش مهاجرت کنم.تنها واس دختر خیلی سخته مهاجرت

دوباره کنکور بدم بشینم بخونم مغزم دیگ نمیکشه و خواستم‌دوباره کنکور بدم از فشار و استرس نشستم تو خونه یا گریه میکنم یا میزنم تو سر خودم ://

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

سلام بر تیمارستان

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وارد بازار کار شو

اگر نیاز مالی نداری بیخیالش شو

کنکور هم بدی ک چی بخونی بعدش مثلا؟بالاترش،میشه پزشکی ک دیگه وصعت خیلی بدتر میشه

خیلیا ارزو دارن جای تو باشن🥲

✨️☆♡☆🌟~✨️~🌛🧜‍♀️🌜~✨️~🌟☆♡☆✨️
2731

استاد ما دکترای پرستاری می‌گفت ۶۰میگیره ولی خیلی سخت هر رو. کارآموزی میگیره عصر هم دانشکده درس میده تا پنج

آقایون نه ریپلای کنن ن در تاپیک های من شرکت کنن اجازه درخواست هم که ندارن 
2738
مهاجرت فعلأ بهترین گزینه اس

تنهایی نمیتونم برم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
استاد ما دکترای پرستاری می‌گفت ۶۰میگیره ولی خیلی سخت هر رو. کارآموزی میگیره عصر هم دانشکده درس میده ...

ن بابا ۶۰ کجا بود بعدم الان خیلی هیئت علمیارو اذیت میکنن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ازدواج کن 

وسط این بدبختی ازدواج کنم ک هیچی دیگ😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ن بابا ۶۰ کجا بود بعدم الان خیلی هیئت علمیارو اذیت میکنن

دانشیار وزارت بهداشت همینقدر میگیره 

اذیت نمیکنن ارشد و دکترا پرستاری قبول شدنش خیلی آسونه

آقایون نه ریپلای کنن ن در تاپیک های من شرکت کنن اجازه درخواست هم که ندارن 
2706