2737
2734
عنوان

عاشق شدم ....

127 بازدید | 14 پست

یکی از ارباب رجوع های محل کارم خیلی پسر خوشتیپ و خوش اخلاق و پولداریه.ولی من خیلی ازش خوشم میومد.ولی عادت ندارم خودن واسه این مسایل پیش قدم بشم خجالت میکشم.تا اینکه یه روز به خط کاریم زنگ زد به یه بهونه ی خیلی مسخره که معلوم بود میخاد یه چیزی بگه ولی نگفت.منم زیاد روی خوش بهش نشون نمی‌دادم تا اینکه اون سری که داشتم کارش انجام می‌دادم نشست کنارم وقتی بقیه حواسشون نبود یهو ازم پرسید متاهلی یا مجرد منم یهو هول کردم که چرا این سوال پرسید اصلا جوابش ندادم فقط نگاهش کردم و هیچی نگفتم .الان دارم فکر میکنم که چقدر ازش خوشم میومده و آلان خیلی خوشحالم که یه نشونه ای ازش دیدم ولی دیگه الان نمیدونم باید چیکار کنم و چی بهش بگم و چطوری شروع کنم....چون الان اون فکر میکنه خوشن نیمده و فکر نکنم دیگه قدمی جلو بذاره تو راخدااا بگین چیکار کنم😭😭😭هرروز پروفایلش چک میکنم ولی نمیدونم باید چیکار کنم

بزارخودش بیاد اگه واقعا دوست داشته باشه خودش اول اعتراف میکنه

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون خوشش بیاد خودش باز پیگیر میشه 

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
2731
خب شاید فکر کنه من خوشم نمیاد ازش دیگه حرفی نزنه

پسرا این مدلی نیستن بارها شانسشون امتحان میکنن اگه قرار باشه با دفعه اول جواب اکی بگیرن براشون جذاب نیس اصلا 

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
2740
اخه تا حالا خیلی نشونه داده ولی من کم محلی کردم

ببین نشونه داده خیییلییی ازرفتارای پسرارومابدبرداشت میکنیم نمیدونم اما بزاراول اعتراف کنه هنوز که چیزی نگفته

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
ببین نشونه داده خیییلییی ازرفتارای پسرارومابدبرداشت میکنیم نمیدونم اما بزاراول اعتراف کنه هنوز که چی ...

نه خودم حس میکنم همیشه میخاد یه چی بگه ولی می‌ترسه مثلا الکی میگفت من یه حسابدار میخام هردفعه پیگیر بود و می‌گفت میتونی واسم پیدا کنی به همین بهونه مرتب زنگم میزد منم خیلی جدی و خشک جواب میدادم یه دفعه الکی گفتم یه دوستام پیدا شده بعد یهو به اته پته افتاد و گفت نه میخام خودت بیای ...

خب همون مقدمه چینی بگو چطور🤕🤕

بگو بهش بار اول که بهم گفتین مجردین یا متاهل راستش روم نشد جوابتون بدم،داشتم فکر میکردم چه جوری بهتون بگم

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدمه
نه خودم حس میکنم همیشه میخاد یه چی بگه ولی می‌ترسه مثلا الکی میگفت من یه حسابدار میخام هردفعه پیگیر ...

اگه بخواد میگه دیگه اما بگو مجردی مثلا اومد یه بحثی روپیش بکشه بهش بگو یه اره اقای فلانی شما اون روز همچین سوالی پرسیدید بله مجردم

2706