2733
2739
عنوان

زندگی بدون بچه🖐🏻

435 بازدید | 65 پست

چه شکلیه؟چطوری خودمو باید اماده کنم براش؟چیکار کنم اذیت نشم؟چطوری باید باهاش کنار بیام؟

نذر نیاز هیچی نمیشه اوکی قبولش کردم به پذیرشش رسیدم ولی میخوام بدونم منی که عاشق بچم و بخاطر تک فرزند بودنم  و ام اس داشتن مامانم از بچگیم همیشه عاشق این بودم خانواده داشته باشم و بهم یکی بگه مامان چی شکلی قراره بشه؟

نپرسید مشکل چیه مشکل هیچی نیست نمیشه که نمیشه دیگه بی دلیل

ولی میدونم من تو این دنیا فقط یه جون به خذا بدهکارم ولی خدا تمام اشکامو بهم بدهکاره تمام التماسامو تمام نذرامو….

عیبی نداره قبولش کردم مثل خیلی چیزای دیگه که قبول کردم در ناامیدی مطلقم قبول کردم

مامانای باردار یا کسایی که بچه دارن قدرشو خیلی بدونید خیلی قشنگه ❤️

ولی من چطوزی بایذ باهاش کنار بیام؟چه شکلی میشه زندگیم؟با چی جاشو پر کنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیز دلم ، منتظرش نباش ، اونوقت ببین یه روز خدا یه جوری معجزه اشو نشونت میده که خودتم باورت نمیشه که اگر هم نشد باز هم بسپار. به خودش و بدون که در هر صورت خیر و صلاحتو خواسته 

تو یادت نیست ولی من خوب به یاد دارمبرای داشتنت  دلی  را به دریا زدمکه از آب می ترسید
نه نمیخوامم بهش فکر کنم نمیتونم قبول کنم

همه راههای پزشکی رو‌ هم امتحان کردید ؟!

برا این میگم که ببینم کامل راهای نمونده تا بهت بگم و کمک کنم ب حس و حالت 

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             
2740

شاغل شو اگه دوست نداری

بچه پرورشگاهی اگه امکانش رو داری بیار 

وقتت رو پر کن وقت نکنی به بچه فکرکنی

کلیپ تولد خوشگل درست میکنم اگه خوشت نیومد تغییرش میدم فقط با هزینه ۵۰ تومن   آیدی روبیکام  @Artemis997467
الهی عزیزم امیدوارم دامنت سبز بشه به زودی

اون دنیا به نظرت خدا میذاره خانواده خودمو داشته باشم؟برم با بچمو باباش مسافرت تفریح بهم بگه مامان؟هرچیزی که با مامانم نتونستم تجربه کنم باهاش تجربه کنم؟!به نظرت اون دنیا این شکلی هست؟من فقط به اون دنیا دلم خوشه…

علم خیلی پیشرفت کرده ها!!

رحم اجاره ای و کلی روش دیگه،،انشالله به زودی باردار بشی.

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌼در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌼
2706