2733
2734
عنوان

پوستتونو بخور میدید شما؟

303 بازدید | 22 پست

من هرچند وقت یه بار مثلا هر ۳، ۴ روز یه بار پوستم بخور میدم 

حس شادابی میده به پوستم 

تازه شروع کردم میخوام ادامه بدم 

شما تاحالا تجربه ای داشتین ؟ چه خاصیتی داشته برای پوستتون؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اگه حال داشته باشم صبح به صبح صورتمو میشورم😆بخور بماند

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار ودسته اوباش کوفه هشتگ میزدن: نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله🙌(نحوه شهادت شهید آرمان و شهید عجمیان، تا مغز استخوانم را سوزاند😓)
2728

منافذو باز نمیکنه؟؟

فقط 34 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ما غرق گناهیم تو دریای رحمتی..‌خداجونم یعنی میشه دوباره مادر بشم‌‌‌..خدامهربونم برام معجزه کن و جای دوقلو هامو برام پر کن دیگه طاقت دوریشونو ندارم...یعنی میشه منم یروز تیکر آبی بزنم...بالاخره دعام مستجاب شد و تیکر آبی زدم انشالله همین رنگی بمونه🤲

من تو فیشیال پوستمو با دستگاه بخور گرم داد به که پاکسازی کرد بخور سرد زد که منافذ بسته بشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ما غرق گناهیم تو دریای رحمتی..‌خداجونم یعنی میشه دوباره مادر بشم‌‌‌..خدامهربونم برام معجزه کن و جای دوقلو هامو برام پر کن دیگه طاقت دوریشونو ندارم...یعنی میشه منم یروز تیکر آبی بزنم...بالاخره دعام مستجاب شد و تیکر آبی زدم انشالله همین رنگی بمونه🤲
2740
 بعدش با آب سرد صورتمو میشورم 

کمتر بخور بده

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بخور پوست صورت افتاده می کنه چون گرماش به مرور چربی های زیر پوست آب می کنه ، یه جورایی مثل سونا می مونه! 

منافذ پوستت رو هم خیلی بزرگ می کنه! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
2706