2733
2739

از روزی که این حرف رو زده حالم خوب نیست 

بهونه گیر شدم چون منم حقمه تو ۱۸ سالگی طعم دوست داشته شدن واقعی رو بچشم... اون عاشق کس دیگ ای بوده و صراحتا اینارو بهم میگه... 

امشب خونه بودیم و خب فقط جمعه ها تعطیل و اونم یا با پلی استیشن و گوشی و اینستا پر می‌کنه و وقت میگذرونه. حالم بد شد بهش گفتم تو چرا اینطوری 

چرا ذره ای بمن توجه نمیکنی 

برداشت گفت آره فاز گرفتی میخوای بری دانشگاه اینطوری میشی من مرد نباشم بذارم تو درس بخونی

از همه چی محرومم کرده حتی آرایش ساده 

هر بار دعوا داریم من دنبالش میرم و آشتی میکنیم 

بخدا افسرده شدم الآنم گرفته خوابیده دلم نیومد چند بار بیدارش کردم با هم حرف بزنیم با خوبی بخوابیم ولی به بدترین نحو باهام صحبت کرد... 

چرا من اینقدر بی اعتماد بنفسم 

چرا مردا اینقدر موجودات بدین

متعهد به همسرم و عاشق پسرم 😚کنکور فرهنگیان🩵 سال دیگه یه دانشجو معلم مستقل؛ یه مادر نمونه و همسر باسیاستم!... قدمامُ بر اساس دو تا حرف تنظیم میکنم:۱. تا آخرِ ج‍ُک رو بگو ( حتی اگه لکنت زبون داری )۲. تو لحظه دارچین ناامید نشو!...#مجتبی_شکوری

انتخاب شما متاسفانه افتضاح بوده

تو این سن بچه هم داری؟خب اینهمه عجله برای ازدواج برای چیه؟

کسایی که سن پایین ازدواج میکنن اکثریت شوهرهای نرمالی ندارن

Afsaneh_67 هستم…..هرکسی با من مشکل داره،مشکل گشا ابوالفضل😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
انتخاب شما متاسفانه افتضاح بوده تو این سن بچه هم داری؟خب اینهمه عجله برای ازدواج برای چیه؟ کسایی ک ...

همش اجبار بابام بود. بچم اگه نبود من روانی میشدم 

با هیچکی رابطه ندارم تنهای تنهام 

گریه هامم‌ براش هیچ اهمیتی ندارد میگه زنها که عادت دارن 

داغونم 

مرد خوبیه ولی همش تقصیر منه‌ که دوست داشتن برام مهم بود 

۱۰ سال ازم بزرگتره

متعهد به همسرم و عاشق پسرم 😚کنکور فرهنگیان🩵 سال دیگه یه دانشجو معلم مستقل؛ یه مادر نمونه و همسر باسیاستم!... قدمامُ بر اساس دو تا حرف تنظیم میکنم:۱. تا آخرِ ج‍ُک رو بگو ( حتی اگه لکنت زبون داری )۲. تو لحظه دارچین ناامید نشو!...#مجتبی_شکوری
2740
ی مدت محلش نده آدم میشه 

محلش ندادم خودمو مشغول چیزای دیگه کردم ذره ای براش مهم نبود... اصلا براش مهم نیست من باشم یا نه

ی هفته مثل خودش رفتار کن باهاش خودش خوب میشه گلی غصه نخور

براش مهم نیست

تازه خوشحالم میشه که نزدیکش نرم 

حالم داره بهم میخوره

کاش توی این سن حداقل بچه دارنمیشدی بازم خوبه که صبرت زیاد منکه چندسال ازت بزرگترم ولی فک نکنم اندازه توصبرداشته باشم

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
‎‌‎ ‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌˖ֶ🖤🖤🖤‎‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌˖ֶ‎‌‌‌‌‎‌‌
انقدر چسب نباش بهش وقتی قهر میکنه نازشو انقدر نکشه اگه مرد قهر کنه زن نازشو بکشه تو دل اون مرد نمیره ...

بیشتر عصبی میشم که اینقدر بی تفاوت نسبت به دعواهامون

کاش توی این سن حداقل بچه دارنمیشدی بازم خوبه که صبرت زیاد منکه چندسال ازت بزرگترم ولی فک نکنم اندازه ...

دیگه صبری برام نمونده 

فقط میگم کاش اینقدر عقده محبت نداشتم 

خیلی نفس ضعیفی دارم 

چندوقته ازدواج کردین؟عشق سابقش چرا زنش نشد ؟ الان عشقش ازدواج کرده یان؟

از سال ۹۹ 

نمی‌دونم ولی همه پست های اینستاش‌ راجبه فراموشت نمیکنم و همیشه به یادتم و بدون تو داغونم و ایناست 

تقصیر اون نیست تقصیر منه‌ که مهمه برام

2706