2733
2734
عنوان

امروز يه جوابي دادم كه همسرم گفت درست نبود...

| مشاهده متن کامل بحث + 78835 بازدید | 222 پست
عزیزم متاسفم که انقدر بهت سخت گذشته در مورد اینکه واست توضیحی نمیدادن (اگر نمیدانن) و اینکه اب نمیدا ...

به من اجازه ندادن ماما همراه داشته باشم. و خب اگه قبل از زایمان ورود همراه ممنوعه خب پس خودشون موظف هستن به نیازهای بیمار رسیدگی کنن، خودشون میدونن آخرای بارداری چقدر به مثانه فشار میاد و زن بیچاره هی دستشوییش میگیره ولی اجازه نمیدادن از تخت بیام پایین. باید تو خودم دستشویی میکردم ؟

باید پروسه ی باز شدن رحم طی میشد ولی طی این مدت اگر بیمار نیاز به چیزی داشت یا مشکلی براش پیش اومد خب به کی بگه؟ کی پاسخگو هست؟ وظیفه ی پرستار چیه پس؟ هر بار می اومدن معاینه میکردن حتی جواب نمیدادن که آیا رحم باز شده یا نه؟ کلا بیمار رو آدم حساب نمیکردن. 

جالبیش اینجاست که بعد از چند روز درد شدید که به حال مرگ افتادم تازه فهمیدن که ای دل غافل لگنم تنگه و اصلا از همون اولشم امکان زایمان طبیعی به هیچ عنوان نداشتم. (با اینکه خودشون تو همون ببمارستان قبل از تزریق آمپول فشار و قبل از شروع درد طبیعی ازم سونو گرفتن و میتونستن بفهمن که امکان طبیعی نیست) 

من که آخرش سزارین شدم ولی شاهد بودم که سر زن های بیچاره ای که در حال زایمان طبیعی بودن داد میزدن میگفتن خفه شو سرمون رفت. 

هیچ جوووووری واقعا هیچ جوری قابل توجیه نیست رفتارشون

من کامل پستتونو خوندم شرایط شما با دکترا که با جون مردم سر و کار دارن کاملا فرق می‌کنه اصلا اورژانسی ...

درسته منم همینو اشاره کردم

ک اصلا چیز مهمی نبوده..ولی متوقع هستن مردم.به نطرم خوندن ازمایش هم با تاخیر جواب دادن

مشکلی  در روند درمانی نداره

ولی لحن بد بوده

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچ متخصصی اینقدر بیکار نیست که هر روز اینجا تاپیک بزنه😐

من ایشونو میشناسم دروغ نمیگه 

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 
عزیزم متاسفم که انقدر بهت سخت گذشته در مورد اینکه واست توضیحی نمیدادن (اگر نمیدانن) و اینکه اب نمیدا ...

ضمنا اگه وظیفه ی ماما نباشه وظیفه ی پرستاره. به هر حال یه نفر باید پاسخگو باشه و به نیازهای بیمار رسیدگی کنه. 

من نگفتم یکی بالا سرم بمونه، گفتم وقتی نیاز به چیزی داشتم و صدا میزدم اصلا اهمیت نمیدادن و نمی اومدن. در همین حد هم وظیفه نداشتن؟ 

2742

فکر کن تو شرایط پر از استرسی. فکر کن مسئله مرگ و زندگیه. از ناچاری به یکی متوسل میشی کارتو انجام بده. بعد یکی اینجوری جوابتو بده... خیلی بدی خیلی

نور باش!                                                          ماورای باور های ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما،آنجا دشتیست فراتر از همه تصورات راست و چپ و تورا آنجا خواهم دید!
منم میخواستم بگم آزمایش دخترمو بفرستم ببینی ک پشیمون شدم

بفرست   من   ببینم...

اسی  روزی یکی  دومرتبه  برای منم   عکس میفرستن ببینم...  گاها  نمیرسم   تماس میگیرن   میگم   وقت   نشده    حتما نگاه میکنم   اس میدم.اینطور   شرمندشون میکنم...

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
تاپيك جه ربطي به جواب اون بنده خدا داره اينجا همه وايستاديد كه بگيد كار غلطه اينكه تند جواب دادم ش ...

فکر کن پیام داده 

تو هم دو دقیقه وقت بزار 

جواب رو پیام کن

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹
2740

اره عزیزم راس میگه چرا انقد تند گفتی

میگفتی حتما سرم خلوت شه میبینم 

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

یا رب مباد آنکه گدا معتبر شود

ما مردم چی می‌کشیم با این کادر درمان بداخلاق (البته نه همشون فقط یه عده ی خاص)

عزیزم شما کله ات بو قرمه سبزی میده و هنوز تو حال و هوای نوجوانی موندی مردم بهت میگن رو خودت کار کن میگی قطعا نمی‌کنم بالغ هستید واقعا؟!

❤این کاربر طرفدار دو آتیشه‌ی شادمهر عقیلیه❤ تو امضات می‌نویسی نظر مخالفم ریپلای نکنه و فقط دوست دارید تائیدتون کنن؟ چه دیکتاتورایی😆 

من بودم یکی اینجوری میگفت دیگه هیچی نمیخواستم 

جواب هم میفرستاد نمیدیدم 

حس بدیع

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛