2733
2739
عنوان

از دست دختر سه سالم دیوونه شدم

701 بازدید | 45 پست

سلام. من ی دختر سه ساله دارم ک خیلی بچه حرف نشنویی هست. از همون بچگی کلا بچه بدقلقی بود. مثلا نوزادی نمیخابید از کنارش پامیشدی پامیشد نگات میکرد. با هیچ احدالناسی سرسازگاری نداشت دائما گریه دائما نق. اسیر و ابیرش بودم میگفتن از شیر بگیری درست میشه تا دوسالگی ی تنه پاش بودم‌.از شیر گرفتم درست ک نشد بدتر هم شد کلا بچه غیرقابل کنترل و وابسته ای هست. بیرون میریم برا خودش میدوه و باید پشت سرش بدوی چیزی بهش میگی بیشتر لج میکنه پارک یا فروشگاه میریم بشدت خودسر هست و خودش برا خودش میره. الانم نصف شب بیخودی زده زیر گریه ول کن هم نیست. خانوما بخدا من الان ب ی حد اشباعی رسیدم ک تحمل بچمو ندارم واقعا هم نمیدونم کجای کارم اشتباه هست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مادر من فقط برای به دنیا آوردنم فکر میکنم آسون بوده 

😂😂منم بچه گربه ای بودم مهدکودک که میرفتم گریه می کردم از مامانم جدا نمی‌شدم 

مدرسه هم می رفتم حتما باید مامانم بیرون پشت پنجره منتظرم میومد 

لبه ی پرتگاه ایستاده بودم... خسته و ناامید دستانم را باز کردم تا بپرم ... اشک هام سرازیر شده بود قبل اینکه بیفتم بابا مچ دستم را گرفت و گفت کجا میخوای بری ؟ مگه خودت رو بهم نسپردی ؟ وقتی بابا من رو از پرتگاه کشید بالا خودم رو بغلش انداختم و در حالی که گریه میکردم گفتم تروخدا بابا تنهام نذار دیگه نمیتونم ادامه بدم 

یه روانشناس کودک خوب پیدا کن باهاش حرف بزن کمکت کنه!  البته اکثر بچه ها تو این سن همینن...

ولی بازم بی تاثیر نیس! 

ولی واقعا خوب و کار بلد... من که تا الان مشاور خوب ندیدم، سه جا رفتم همشون چرندیاتی که تو کتاباشون خوندنو مثل طوطی تکرار میکنن😂 انگار بچه ها ربات برنامه ریزی شدن که رو همشون اون تکنیک ها جواب بده

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘
2738

به گریه های بی موردش اهمیت نده که عادت نکنه به گریه کردن و باج گرفتن اگر میدونی واقعا مشکلی نداره سرتو گرم کن خودش ساکت میشه کوچکترین عکس العمل منفی یا مثبتی ب گریه نشون نده 

وای خدا لنگه بچه دو ساله من... یه وقتایی عصبی میشم میزنم بچمو... خدا منا ببخشه، بچم سادات هم هست ولی به قول شما دیگه اشباع میشم از عصبانیت یه جوری باید خالی بشم

از همون اول خودسر و نق نقو هست و هرچی میخواد به زور میگیره، سرش میکوبه به دیوار تا هرچی خواست بگیره، پاش به زمین برسه میدوه میره واسه خودش نمیشه بگیریش

فقط میتونم بگم خدا صبرمون بده

در توان من نیست ولی شما میتونی صلوات بفرس و ذکر بگو تا خالی بشی

الانم که بیدار شده داره گریه میکنه که چرا خوابش بهم ریخته، دختر منم یه مدت همین بود، جیغ و داد و گریه هم علتش این بود، یا خواب بد دیده فقط نمیتونه بیان کنه دلیلش را

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹
خب ببریدش مشاور و دکتر شاید بیش فعال باشه یا اختلالی داشته باشه خدایی نکرده

بردم عزیزم از نظر خودم بیش فعال بود. با توجه ب لجاجت بیش از حدش با توجه ب ناتوانی توی نشستنش با توجه ب  جثه ریز و فعالیت بشدت زیادش... ولی هیچ دکتری بیش فعالیشو تایید نکرد. میگن بچه کنجکاوه. من واقعا دیگه نمیدونم کدوم بچه کنجکاوی حتی نمیتونه دو دقیقه آروم بشینه غذا بخوره

وای خدا لنگه بچه دو ساله من... یه وقتایی عصبی میشم میزنم بچمو... خدا منا ببخشه، بچم سادات هم هست ولی ...

چقد شما منی... خدا صبرمون بده الان واقعا فک میکنم این منم ک مشکل دارم

بردم عزیزم از نظر خودم بیش فعال بود. با توجه ب لجاجت بیش از حدش با توجه ب ناتوانی توی نشستنش با توجه ...

آخ بازم خداراشکر کن بیش فعال نیست، منم استرس اینو دارم،

از هوش یادشونه میتونی شکر خدا کن، ذکر بگو دلت آروم میشه

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹
2706