2733
2734
عنوان

تاپیک خواستگاری از دختر ۱۴ ساله😒

| مشاهده متن کامل بحث + 672 بازدید | 42 پست
کاملاً درسته  شاید بچه های الان به خاطر وجود فضای مجازی و خیلی چیزایی دیگه بعضی از مسائل رو زو ...

اره بابا تو سن کن تنها فهم از اینه ک شوهر میکنن طرف فقط نازشو میکشه میگرده و عشق و عاشقی در حالی ک اینطوری نیست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادرشوهرمنم همینو میگفت که اگه بچه هست چرا شوهر کرده

حماقت کرده 

بحث شوهر کردن نیست طرف میشناسم خودش کلاس دهمه شوهرش ۱۲ 😒

بودَنِت‌تَمومِ‌دَردامو‌خوب‌میکُنِه 🍃♥️Arman
واقعا خیلیا هستن کوچیکن خیلی حالیشونه اما اشتباهه واقعا خریتع یکی از اقوام ما رفته عروس گرفته متولد ...

یه مدت بگذره تازه میفهمه چیکار کرده

2728

اگه به گذشته بر می گشتم در نوجوانی ازدواج نمیکردم

بعد از سال ها می خوام از شوهرم جدا شم چون مردی که حاضر باشه با دختربچه ازدواج کنه چه جور آدمی می تونه باشه؟

احتمالاً شما هم کم کم به این نتیجه برسی

اره بابا تو سن کن تنها فهم از اینه ک شوهر میکنن طرف فقط نازشو میکشه میگرده و عشق و عاشقی در حالی ک ا ...

دقیقاً 

ازدواج من اجباری بود اما بعد مدت خیلی کوتاه بدمم نمیومد شوهرم مهربون بود نازمو میکشید گردش تفریح 

اما بعدش حالا که رفتیم سر خونه و زندگیمون صبح ۸ تا ۷:۳۰ سرکاره بعدش خسته و کوفته 

نه خانواده خودش هستن نه خانواده من 

تفریح و گردش هم مگه تعطیلاتی باشه

صبح تا شب تو خونه 

2738
اگه به گذشته بر می گشتم در نوجوانی ازدواج نمیکردم بعد از سال ها می خوام از شوهرم جدا شم چون مردی که ...

میشه بگی چندسالگی ازدواج کردی ؟

جسارتاً چرا دارید از همسرتون جدا میشید؟

یه مدت بگذره تازه میفهمه چیکار کرده

مادرع انگار دنبالش بودن 😂😂

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
نهههه🤦‍♀️ ازدواج منم سنتی بود اما مامانم دنبالش نبود😂

ن مادر این بوده اخه 😂😂

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐

درسته

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه .زنهایی که خیانت رو می‌بخشید اینو بدونید در حق زنها ظلم بزرگی میکنید و به مردا یاد میدید هرچی بشه ما شمارو ترک نمی‌کنیم من شخصا به عنوان یک دختر که اصلا حاضر نیستم وارد زندگی همجنسم بشم حاضرم وارد رابطه شما و شوهرتون بشم تا بفهمید اون هنوزم می‌تونه به شما خیانت بکنه (#نه_به_زن_ضعیف_گول_خورده)
2706