2733
2734

همسر من ناراحتی معده داره چند ساله خیلی مراعات میکنه هر چیزی نمیخوره غذای تازه همیشه براش درست میکنم ولی هر یک ماه یکبار سردرد میگیره خیلی شدید بعد حالت تهوع شروع میشه و کلا یه شبانه روز بالا میاره فقط زردآب هر چی ام دکتر رفتیم آزمایش و سونو و آندوسکوپی دادیم هیچ نتیجه ای نگرفتیم خیلی ام لاغره غذام خوب میخوره ولی اصلا چاق نمیشه

واقعا دیگه دارم دق میکنم نمیدونم چیکار کنم

امروزم از ظهر دوباره همون سردرد و تهوع شروع شده هنوز ادامه داره

ب نظرم ی طب سنتی هم برو 

چون من ی سری مشکلاتی داشتم ک دکتر هم زیاد جواب نگرفتم ی طب سنتی خوب رفتم خداروشکر جواب داد

آرزویت را برآورد میکند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی میگریاند . . .🌈🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه معلم شیمی داشتیم، می‌گفت شوهرم 20ساله مشکل معده داشته 

یک ماه هر روز صبح ناشتا یک لیوان الکل خورد 

بعده یک ماه مشکل معده اش حل شد 

وَالـْـعـَـصـْـر کـِه بــی عـِشْـــقِ تـْـو، مـَن خُـسْـرانـَـم♥️
2738
ب نظرم ی طب سنتی هم برو  چون من ی سری مشکلاتی داشتم ک دکتر هم زیاد جواب نگرفتم ی طب سنتی خوب ر ...

آخه انقدم سرسخته تو دکتر رفتن 

امروز غروب رفتم از دکتر عمومی  وقت گرفتم لااقل یه سرمی یا آمپولی بزنه که دیگه بالا نیاره اونم نیومد همچنان داره بالا میاره

نه عزیزم اونو نرفته

اگر با تاریکی و سکوت و بستن سر سردرد شبهتر میشه احتمال زیاد میگرن هست، میگرن با حالت تهوع وسردرد های طولانی همراه هست، شلوغی سر و صدا، استرس، مسافت زیادی تو ماشین بودن، سرما و گرمای شدید شدت پیدا میکنه

اگر با تاریکی و سکوت و بستن سر سردرد شبهتر میشه احتمال زیاد میگرن هست، میگرن با حالت تهوع وسردرد های ...

اتفاقا اتاق و تاریک کردم که شاید بتونه بخوابه خوب بشه ولی نشد هی داره بدتر میشه فقط دکترم نمیاد 😔😔

2706