2737
2739
عنوان

پیرو تاپیک همسر خیالی

320 بازدید | 18 پست

اول بگم من امشب پست ها رو نمیخونم فقط چیزی که به ذهنم رسید رو میگم و میرم بخوابم. توی مستند صوتی شنود از راوی سوال پرسیدن چرا از خدا خواستی چشمت رو ببنده( چون ایشون میگفت من تا دو ماه چشمام باز بود و حقایق رو می دیدم) ایشون جواب داد چون می دیدم نزدیک ترین کس آدم به آدم خیانت میکنه. خیال بافی بعد از ازدواج خیانت محسوب میشه. من یه مدت گرفتارش شده بودم.خیلی ناراحت بودم اما انگار نمی تونستم ترکش کنم‌.یه شب خواب دیدم امام زمان برام نامه فرستاده.تا بازش کردم دیدم فقط یه جمله توش نوشته که این گناهو نکن.توی خواب فهمیدم منظورش همین گناهه. 😔 اگه باور یا اعتقاد نداری بخون و بگذر .پست نذار

زد اگر کسی در خانه ات ، دلدماست کرده بهانه ات.. همه جا گرفته نشانه ات، به چه حسرتی به چه حالتی..هر لحظه تو را سلام آقا.. دلتنگ رویت هستم تا همیشه

😂😐

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه .زنهایی که خیانت رو می‌بخشید اینو بدونید در حق زنها ظلم بزرگی میکنید و به مردا یاد میدید هرچی بشه ما شمارو ترک نمی‌کنیم من شخصا به عنوان یک دختر که اصلا حاضر نیستم وارد زندگی همجنسم بشم حاضرم وارد رابطه شما و شوهرتون بشم تا بفهمید اون هنوزم می‌تونه به شما خیانت بکنه (#نه_به_زن_ضعیف_گول_خورده)

برای مجردا گفتن ناراحت نشو 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تو خیالم شوهر خودمو ورژن خوبشو تصور میکنم که دوستم داره با محبته این که دیگه گناه و خیانت نیست؟

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
2731

منم همین خواب رو دیدم ، و گناهم محدود به فکر میشد ، منتها من یه صدایی بهم گفت ، و بعد از ترک گناه اومد و گفت بالاخره به نوکری قبولت کردم 

پکیج لاغری میفروشم ، کاملا گیاهی و بدون عوارض ، بیا خصوصی آیدی بدم خودت توی کانال همه چیز رو درباره ش بخون ❤️

داشتم همون تاپیک رو میخوندم که با خودم گفتم الان حتما یه تاپیک در موردش زدن. و بله درست حدس زدم😂

بعدی منم، بعدی تویی و هیچکس براش اهمیت نخواهد داشت🤫🙂.     درخواست دوستی قبول نمیشه.        وقتی یه مرد سیاست به کار میبره میگن "باهوشه"،همون سیاست رو یه زن به کار ببره میگن "حیله گره"...                          وقتی یه مرد سر و صدا راه میندازه میگن"مرده دیگه" ولی یه زن  همون کار رو بکنه میگن "سلیطست"...      وقتی یه مرد رابطه برقرار میکنه میگن "زرنگه" ولیاگه یه زن رابطه داشته باشه میگن"هرزست"...                                                              

به نظرم خیانت میتونه حتی تو نگاه یا فکر هم باشه

ولی شوهر خیالی منظور مجردا هست که تازه اونم واقعا خیالی باشه اگه شخص واقعی رو درنظر دادن طرف روحشم خبر نداره به نظرم درست نیست 

🇵🇸🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌹تاپیک های صلوات تگم کنید🌹کاربری دونفره 
2738
من تو خیالم شوهر خودمو ورژن خوبشو تصور میکنم که دوستم داره با محبته این که دیگه گناه و خیانت نیست؟

فک نکنم ولی دنبال راه هایی باش که تو واقعیت همینجوری شه چون شاید بد یه مدت این که فقط خیالته آزار ببینی 

🇵🇸🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌹تاپیک های صلوات تگم کنید🌹کاربری دونفره 
فک نکنم ولی دنبال راه هایی باش که تو واقعیت همینجوری شه چون شاید بد یه مدت این که فقط خیالته آزار بب ...

راهی نیست نزدیک ده ساله نتونستم بعد اینم نمیشه

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
امیدوارم خدا برات معجزه کنه💫

💗💗

منم همین خواب رو دیدم ، و گناهم محدود به فکر میشد ، منتها من یه صدایی بهم گفت ، و بعد از ترک گناه او ...

توی این دنیا سعادتی بالاتر از نوکری آقا امام زمان نیست. خوش به سعادتتون. برای منم دعا کنید

زد اگر کسی در خانه ات ، دلدماست کرده بهانه ات.. همه جا گرفته نشانه ات، به چه حسرتی به چه حالتی..هر لحظه تو را سلام آقا.. دلتنگ رویت هستم تا همیشه
به نظرم خیانت میتونه حتی تو نگاه یا فکر هم باشه ولی شوهر خیالی منظور مجردا هست که تازه اونم واقعا خ ...

خانمای متاهلی که از لحاظ عاطفی تامین نمیشن اون زندگی ایده آلشون رو در خیال می سازن

2706