2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو رو خدا نگوووو بخدا نمیتونم دست خودم نیست مرسی اهمیت دادی خوندی💗 چیکار کنم وای خدا اولین باره ل ...

من بهت رک و روراست گفتم 

نمیتونمو بزار کنار اگ زندگیتو دوس داری 

این ی زنگ خطره من نمیدونم ت چطوری این طوری آروم نشستی 

فردا اگ خیانت دیدی نیای بگیا دختر خودتو جمع کن

نمیتونی جور دیگه رابطه داشته باشی  اورال مثلا  دکتر نگفته چقد طول میکشه تا خوب شی؟

نه نمیتونم اورال وای خدا

نمیدونم دکتر گفت یکی ۱۰ روزه دیگه درد نداره یکی یک ماه یکی ۶ ماه بستگی ب خودت داره 

2731
من بهت رک و روراست گفتم  نمیتونمو بزار کنار اگ زندگیتو دوس داری  این ی زنگ خطره من نمیدو ...

اروم نیستم بخدا  همین الان میدونم مامانش کلی پرش میکته به من که چیزی نمیگه میترسم حرفاشون روش تاثیر بذاره

وااا . بنده خدا چند وقت نمیتونه ، دلیل نمیشه که بگی شوهرش ممکنه خیانت کنه

میدونم کامل نمیتونه

با دستو … اینام نمیشه؟ 

دلیل این ک میگم همسرش گفته چند وقت سرد شده این واقعا ی هشدار جدیه دستی دستی داره راهو برای کسای دیگه باز میکنه

وقتی نیازهای برطرف نشه چه زن چه مرد چه عاطفی چه جنسی با دیگری برطرف میشه

تاپیکاتو نشستم همشو خوندم😐 عزیزم شما خود خواهی! همون اول مثلا نپرسیدی بچه دوست داره یا نه؟ می ...

میگم واقعا شوهرم خوبه میدونم کوتاهی کردم همینارو میدونم 

ناخواسته باردار شدم

خونه نیستم

کجااییی

واقعا چرا قدر خونه و زندگیتو نمیدونی!

یکم به فکر شوهرت باش یکم....

یه صلوات واسه خوشبختی خودت میفرستی😁اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🤝میشه  واسه  منم دعا کنین🌱آرزومه برم کربلا با شوهرم انشالله  تو سال جدید همه به آرزوهای قشنگشون برسن 🥺 تو تاپیک های نذرصلوات و دعا  منو تگ کنین  .... تومثل عکس ماه در برکه ای درمنی و دور از من🥺🫂❤تاریخ امضا ۲۵اسفند ماه ۱۴۰۲🤷‍♀️😄
2738
نه نمیتونم اورال وای خدا نمیدونم دکتر گفت یکی ۱۰ روزه دیگه درد نداره یکی یک ماه یکی ۶ ماه بستگی ب خ ...

چرا نمیتونی ؟ خودت نمیخوای یا به خاطر لیپو اینم نمیتونی ؟

کجااییی واقعا چرا قدر خونه و زندگیتو نمیدونی!  یکم به فکر شوهرت باش یکم....

نه خواهر من ماهی دوبار با دوستام شبونه دور هم جمع میشیم الان خونه دوستمم فقط ی شبه

شوهرمم خونه مادرشوهرم بود داره میره خونه خیالم راحت شد اونجا نمیمونه

عزیزم کدوم نواحی رو لیپو کردی هزینه چقدر شد

خیلی درد داره؟ راضی هستی در کل یا نه

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...
میگم واقعا شوهرم خوبه میدونم کوتاهی کردم همینارو میدونم  ناخواسته باردار شدم

خب پس جای سوال نباشه واست

خدایی اورال رو ملت تو ماشینم میکنن😂

لوس نشوووووو

ببین یهو میبینی خداییی نکرده جا تره و بچه نیستا

شوهرتم هشدارش رو داد بهت

دیگههه با اورال ک هیچی نمیشه!

گفتی به باسنت و شکمت اینا دست نزنه

خب اوکی بگو اونجا رو دست نزن فقط نگاش کن😂

مهربونا میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستین؟ اخه میگن با زبونی دعا کن که باهاش گناه نکردی اونم زبون دیگرانه🥹 کاش میشد منم تاپیک بزنم ارشد دانشگاهی ک میخوام قبول شدم و ازمون اسفند رو هم قبول شم و خوشحالیمو سهیم شم باهاتون😔❤️‍🩹
نه خواهر من ماهی دوبار با دوستام شبونه دور هم جمع میشیم الان خونه دوستمم فقط ی شبه شوهرمم خونه مادر ...

اها اوکی

فک کردم  قهر کردی رفتی.....خداروشکر

خوبه پس رفتی خونه با ملایمت باهاش حرف بزن...

و سعی کن ی جور دیگه راضیش کنی 

واسه بچه دار شدنم  باهاش مشورت کن  خودسر تصمیم نگیر

یه صلوات واسه خوشبختی خودت میفرستی😁اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🤝میشه  واسه  منم دعا کنین🌱آرزومه برم کربلا با شوهرم انشالله  تو سال جدید همه به آرزوهای قشنگشون برسن 🥺 تو تاپیک های نذرصلوات و دعا  منو تگ کنین  .... تومثل عکس ماه در برکه ای درمنی و دور از من🥺🫂❤تاریخ امضا ۲۵اسفند ماه ۱۴۰۲🤷‍♀️😄
تاپیک قبلی گفتم واقعا دارم دیوانه میشم

رفت جای دیگه خودشو خالی کرد نیایی بگی خیانت کرد و فلان از ما گفتن

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2706