2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بپرس چرا خوب

شاید دلیل داره 

اگه نمی‌خواست دلیلشو بهت بگه ک هیچی نمیگفت

یه صلوات واسه خوشبختی خودت میفرستی😁اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🤝میشه  واسه  منم دعا کنین🌱آرزومه برم کربلا با شوهرم انشالله  تو سال جدید همه به آرزوهای قشنگشون برسن 🥺 تو تاپیک های نذرصلوات و دعا  منو تگ کنین  .... تومثل عکس ماه در برکه ای درمنی و دور از من🥺🫂❤تاریخ امضا ۲۵اسفند ماه ۱۴۰۲🤷‍♀️😄
2738

تاپیکتو خوندم حق با شوهرته وقتی نمیتونی راضی نگاهش داری نیازشو برطرف کنی معلومه ک سرد میشه 

اگ نتونی گرمش کنی بهش توجه کنی نیازشو برطرف کنی یکی دیگه براش انجام میده ب همین سادگی

هزار تا راه و روش دیگه ایی برای…. هست

تاپیکتو خوندم حق با شوهرته وقتی نمیتونی راضی نگاهش داری نیازشو برطرف کنی معلومه ک سرد میشه  اگ ...

تو رو خدا نگوووو بخدا نمیتونم دست خودم نیست

مرسی اهمیت دادی خوندی💗

چیکار کنم وای خدا اولین باره لیتو بهم میگه تو بدترین دعواهامونم اینو بهم نگفت یا چندماه قهرم بودیم اینو بهم نگفته بود

میدونم چرا اخه نمیتونم کاری کنم 

فعلا برو پیشش بخواب  با توجه به تامیک قبلیت بعد بازبون نرم بخش بگو من امروز  حال نداشتم خسته بودم مریض بودم   

دوست داشتم یکم بیشتر از روزهای قبل بهم توجه میکردی چون  بیشتر نیاز دارم  بهت تو این دوران خاص.....

یه صلوات واسه خوشبختی خودت میفرستی😁اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🤝میشه  واسه  منم دعا کنین🌱آرزومه برم کربلا با شوهرم انشالله  تو سال جدید همه به آرزوهای قشنگشون برسن 🥺 تو تاپیک های نذرصلوات و دعا  منو تگ کنین  .... تومثل عکس ماه در برکه ای درمنی و دور از من🥺🫂❤تاریخ امضا ۲۵اسفند ماه ۱۴۰۲🤷‍♀️😄
تاپیکتو خوندم حق با شوهرته وقتی نمیتونی راضی نگاهش داری نیازشو برطرف کنی معلومه ک سرد میشه  اگ ...

وااا . بنده خدا چند وقت نمیتونه ، دلیل نمیشه که بگی شوهرش ممکنه خیانت کنه

تاپیکاتو نشستم همشو خوندم😐

عزیزم شما خود خواهی! همون اول مثلا نپرسیدی بچه دوست داره یا نه؟ میدونستی دوست داره و شما دوست نداشتی بعد بچه دار شدی انداختیش!

بماند کنار اومده

گفته خوبی و عمل نکن و شما کردی

باز با هزار تا روش دیگه میتونستی نیازشو برطرف کنی و اونم نکردی

بعد میگی چرا میگه؟

خب والا هی جلوشو گرفتی گرفتی بعد تهش میگی چرا میگه

یه مقدار خودخواهی.

طبیعیه واقعااا! باز دمش گرم داره تو صورتتون بهتون میگه

ینی به فکر چاره باشین 

مهربونا میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستین؟ اخه میگن با زبونی دعا کن که باهاش گناه نکردی اونم زبون دیگرانه🥹 کاش میشد منم تاپیک بزنم ارشد دانشگاهی ک میخوام قبول شدم و ازمون اسفند رو هم قبول شم و خوشحالیمو سهیم شم باهاتون😔❤️‍🩹
2706