2733
2734
عنوان

برا کنکوری ها دعا رایگان

198 بازدید | 24 پست

هر کی کنکور داره بگه براش امن یجیب میخوانم ۷ تا ۷تای بعدی خودتون بعد گرفتن قبولی میخونین هر کی خواست بهم بگه لایک که کردم یعنی خوندم

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740

بچه ها فردا قراره به نتیجه زحمت های چند ساله خودتون برسید 

سعی کنید از فردا برای خودتون یه خاطره خوب بسازید 🥹

حالتون رو قشنگ درک میکنم من شب کنکور تیر 1402 تا ساعت شش صبح دو بار از خواب پریدم 

نمی‌دونم اثر کدوم دعا یا کدوم ذکر بود ولی صبح که از خواب بیدار شدم دلم آروم آروم آروم بود 

حتی تا زمان اعلام نتایج هم باز دلم آروم آروم بود حتی نمی‌تونستم ذره ای استرس داشته باشم 

بچه ها توکلتون به خدا باشه 

فردا که از جلسه برگشتی یه برگه جدیدی از زندگیتون رو قراره آغاز کنید 

قراره کلی اتفاق خوب بیفته که لازمه ی اون گذشتن از کنکوره 😍🥰❤️

به خدا توکل کنید 

به امام جواد متوسل بشید چون ایشون حاجت جوونا رو خیلی زود میدن 

همه چیز رو بسپرید به امام رضا و برید با آرامش بخوابید 🥹🥹🥹🥹

مطمئن باشید فردا که شما سر جلسه هستید امام زمان داره برای موفقیت تک تکتون دعا می‌کنه 

شبتون آرام 

در پناه امام زمان باشید 😘😘😘

دوستدار شما 

محنا 😊

برا همتون خوندم موفق باشید

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
تزو خداذبرای من بخون  لسمم خدیثه

خوندم حدیثه جان😊

دعا کن امشب مشکلم حل بشه فردا برم سرجلسه ببین نفست حق

فردا با انرژی سر جلسه ای😊

2706