2737
2739
عنوان

کاش با وضع مالیات مهریه

104 بازدید | 9 پست

ی پولی ب عروس میدادن 

ک مهریه شو گرفته بود وهم میتونست  برای آیندش سرمایه گذاری کنه  وترس از جداشدن وجایی نداشتن رو نداشته باشه

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

یکی از فامیلامون ازدواج کرد دختره کرد بود اهل سنت بود مهریه شو قبل عقد گرفت رسمشون بود

چ رسم خوبی 

فک کن ی پولی ب عنوان مهریه اگه بدن  خانم سرمایه گذاری کنه برای آیندش 

چقدر عالی میشه

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

2728
چ رسم خوبی  فک کن ی پولی ب عنوان مهریه اگه بدن  خانم سرمایه گذاری کنه برای آیندش  چ ...

اون خب رسمشون بود

الان ما تهرانیم 

کلا مهریه رو گردن نمیگیرن بهشون بگی قبل عقد بده مگه میده؟ 😐

کاش هیچ وقت ازدواج نمی کردم کاش امشب خیلی احساس بی کسی میکنم 

بی کسی مجردی بدتر از اونه

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!
2738
فکر میکنی یه شوهر بی مسولیت داشته باشی این حرفو نمیزنی

حداقل یکی هست از تنهایی نمیری

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!

گمونم هنوز تصویب نشده. اما پرداختش به عهده زوجینه.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel