2737
2734

چ تاثیری رو روند زندگیش داره؟

ایا باعث پیشرفتش میشه تو جنبه های مختلف یا برعکس سخت تر میکنه زندگی رو براش؟

چون من خیلی خشگلهارو دیدم ک ب واسطه ی ظاهرشون خیلی خوشبخت شدن و برعکس ب واسطه ی ظاهرشون بدبخت شدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوشگل باشی ۱۰۰ موفق تری

ماخوداگاه بهت احترام بیشتری میذارن بیشتر دوستت دارن

موقعیتهای رابطه احساسیت بهتره

حتی چهره توی موفقیت شغلیت هم تاثیر داره

❌هرگونه درخواست دوستی از طرف اقایون پیگرد قانونی دارد❌
2740

همون طور ک خودت گفتی ممکنه بسته ب شرایط تغییر کنه ممکنه یکی بخاطر زیباییش ب گناه آلوده شه یکی دیگه یه ازدواج خوب بکنه ... 

خلاصه ما ک خشگل نیستیم پس قضاوت نمیکنم امیدوارم هممون عاقبت ب خیر شیم

آدما جذب زیبایی میشن تو نگاه اول 

ولی بعدش اگه اون زیبایی فقط ظاهری باشه ، کم کم اثرش کمرنگ میشه

شبی زیر باران برقصان مرا ، میان خیابان برقصان مرا ، میان ترافیک و دود و مه نفس گیر تهران برقصان مرا

من خودم همیشه نسبت بهم فکر بد داشتن تو دانشگاه اگه نمره خوبی میگرفتم میگفتن فلان کارو کرده فقط واسه اینکه به خودم میرسیدم یا اینکه همه فک میکردن با صدنفر دوستم درصورتی که کل دوران دانشگاه تنها کسی که دوس پسر نداشت من بودم چون پسرا هم فک میکردن حتما کسی تو زندگیم هس و پیشنهاد نمیدادن

نیم ساعت پیش ی مهمون داشتم خوشگلللللل ولی همش از خیانت های شوهرش تعریف کرد دلم براش سوخت💔 سرش هوو آورده شوهر عنترش

درخواست دوستی 🚫  گفتند ایام جوانی چه قشنگ است! غم هاو شب و شاپرکش قسمت ما شد...
خوشگل باشی ۱۰۰ موفق تری ماخوداگاه بهت احترام بیشتری میذارن بیشتر دوستت دارن موقعیتهای رابطه احساسی ...

خب این باعث حسادت اطرافیان همکارات هم جنسات هم میشه و باعث سنگ اندازیشون؟🤔

2706