2733
2739

طفلی  یک بار تب داشت نصف شب بردیمش بیمارستان اطفال

بهش سرم زدند(سه سالش بود)

سرم را فکر کرده بود  دوش آب است.

فردای اون روز مادرم زنگ زد که حالش را بپرسه 

دخترم بهش گفت عم  بودم.

مادرم هم کلی سرم داد زد که چرا بچه ی مریض را بردی حموم.

خیلی فکر کردم چرا به جای بیمارستان راجع به حمام چند روز پیش صحبت کرده؟

عصر اون روز داشتم براش کتاب می خوندم.

عکس بیمارستان و سرم را تو کتاب دید.

یکهو نشونم داد گفت عم

اونجا بود که فهمیدم چرا به مامانم گفته عم بودم.

یاد اون سن هاش می افتم . دلم تنگ میشه

چقدر بچه ها شیرینن

چه دنیای پاک و قشنگی دارن

من بچه بودم به خاله میگفتم خا....ه 😐😐😐🤦

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
من بچه بودم به خاله میگفتم خا....ه 😐😐😐🤦

کاش بزرگ نمیشدی🤣🤣🤣🤣🤣

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
2740
2706