2737
2734
عنوان

فیزیوتراپه گفت سگ تو روحت

711 بازدید | 43 پست

بچه ها مامانم سکته مغزی کرده در حال حاضر فیزیوتراپ گرفتیم البته من مطب دکتر که رفته بودم یه خانمی شرایط مارو داشت شماره این یارو بهمون داد ظاهرا از دیوار پیدا کرده بود تا الان ۴ جلسه اومده به مامانم گفت یه حرکت انجام بده مامانم انجام داد گفت سگ تو روحت با خنده 

منم متعجب نگاه کردم گفت من تیکه کلاممه

💔خسته شدم از این همه نا عدالتی کاش جون مرگ بشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

بعد واسه اینکه زودتر نتیجه بگیره تمام برق هایی که با دستگاه وصل میکنه فرکانس بالا میزنه مامانم آستانه تحملش پایینه ناله میکنه امروز منو کشیده کنار میگه مامانت ناله میکنه واسه اینه که زن های اینجوری بی محبتی شوهر دیدن یا بابات زن دوم نداره 😳

یعنی حالم از رفتار هاش بهم میخوره 

💔خسته شدم از این همه نا عدالتی کاش جون مرگ بشم 

چه بی ادب و بی اخلاق

مگه تو جمع رفیقاش بوده😐

🌙پرسش واقعی این است که آیا آن آیندهٔ درخشان‌تر واقعا همیشه این همه دور از ماست؟ (بریده‌ای از کتاب: قدرت بی‌قدرتان)🌙خواهشمندم در نوشتارِ خود «هکسره» را رعایت کرده (کردِ نادرسته!) و از چنگ انداختن به اعصابِ (اعصابه نادرسته!) دلباختگانِ زبان، خودداری نمایید.⭐ 🐱"Have a biscuit, Potter"🐱

اه اه بهش بگو دیگه نیاد 

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫
2706