2733
2739

چهار تصوری اشتباهی که بعضیها در مورد ازدواج دارند و بعدها میتونه به زندگی مشترکتون لطمه بزنه:

۱- وجود عشق برای زندگی کافیه!

بدونین وجود عشق صرفا چیز کافی و قانع کننده ای نیست چون شما، هم قراره‌ با خانواده ی طرف ازدواج کنید هم با وضعیت مالیش، هم تروماهایی که تجربه کرده

۲- چهرش مهم نیست و عادی میشه!

اگه شخص مقابل به دلت ننشسته و چهره اش برات جذاب نیست؛ عشقی هم ساخته نمیشه. چون هورمونی ترشح نمیشه، پس همون طوری که چیزای دیگه مهمن، جذابیتش هم باید براتون تا حدی که به دلتون بشینه مهم باشه

۳- عوضش میکنم!

اگه شما هم چنین فکری تو سرتون دارین، نباید فراموش کنین که شما و همسرتون  از دو خانواده و دوفرهنگ متفاوت هستین و هرگز نمیتونین تغییرات بنیادینی درونش بوجود بیارین

۴- به خاطر من هرکاری باید بکنه!

درسته که عشق قدرت میاره اما قرار نیست که از شریک زندگیتون به گناه عاشق شدن یک فرد ضعیف و زیر دست بسازین!

مرد😑اونقدر فروتن هستم که بدونم از هیچکس بالاتر نیستم اما اونقدر عاقل هستم که بدونم با بقیه فرق دارم.                             عاشق حیوانات،عاشق بازار های مالی (فارکس،بورس،ارز دیجیتال،طلای آب شده)عاشق کامپیوتر😑شهریوری درونگرا،مغرور،از خود راضی، لجباز و یک دنده،کینه ای😑

چرا من وقتی داشتم اینا رو میخوندم صدای اون یاروئه تو اینستاگرام ک دانستنی اینا میگ تو ذهنم پلی شد🤨😂

زیاد فکر میکنم ب هرچیز مسخره ای بارها و بارها مخصوصا اگر برایم زیاد اهمیت داشته باشد.حساس میشوم،درون خود میریزم و بدتر از همه نمیتوانم هیچکدام از این هارا نیز بگویم؛ درنهایت هم میدانم همین نابودم میکند.🙂🗿این حس تعهد انسانه ک  باعث موفقیت میشه نه تعداد افرادش🐺🧹 پاترهد⚡🧙‍♂️🧹خانه ام ابریست امادر خیال روزهای روشنم.نیما یوشیج:)
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.