2733
2739
عنوان

چکار کنیم این دخترو

177 بازدید | 17 پست

بین منو خواهرم ومامانم

خواهرم :میگه آبروم می‌ره اگه گند بزنم کنکور اردیبهشت 

مامانم: میگه اگه نری من می دونم تو 

منم :میگم نرو باشه 

خواهرمم میگه: اگه خراب کنم آبروم جلوی مشاورم می‌ره 

نتیجه خرداد میبینه...

حالا صبح مامانم با جیغ میفرستش سر جلسه 😂

من هیچکس نیستم من میام اینجا روحیم خوب شده نه که خودم بهتون ثابت کنم 🖤
بره آزمون بده برای سنجش خودش  نشد سال بعد انشالله  کنکور چیزی نیست که به خاطرش ابروش پیش ...

جمله ی آخرتون 👌🏻👌🏻

زبانت معمار است و حرف هایت خشت خام... مبادا کج بچینی دیوارِ سخن که خواهد ریخت بنای شخصیتت💖💫
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بره آزمون بده برای سنجش خودش  نشد سال بعد انشالله  کنکور چیزی نیست که به خاطرش ابروش پیش ...

دقیقا درسته منم بهش میگم میگه مشاورم فکر می‌کنه درس نخوندم اگه خراب کنم منم میگه با این استرسی که تو داری معلومه خراب میکنی همین الان پریود شد داره گریه می‌کنه 

2742
دقیقا درسته منم بهش میگم میگه مشاورم فکر می‌کنه درس نخوندم اگه خراب کنم منم میگه با این استرسی که تو ...

اخی 

گناه داره ارومش کن

هیچ چیز اندازه ی ارامش ادم مهم نیست

اگه واقعا تا این حد اذیته خب نده کنکور اردیبهشت رو واقعا چیزی نمیشه ، بهش بگید میتونه بره با جو و محیط آشنا بشه و از این جهت خوبه ممکنم هس ازمونشم خوب بده ولی بهتره خودش جوانب رو بسنجه ببینه بهتره چیکار کنه

زبانت معمار است و حرف هایت خشت خام... مبادا کج بچینی دیوارِ سخن که خواهد ریخت بنای شخصیتت💖💫
دقیقا درسته منم بهش میگم میگه مشاورم فکر می‌کنه درس نخوندم اگه خراب کنم منم میگه با این استرسی که تو ...

الهی 

درک میکنم این کنکور خیلی فشار روانی بدی ایجاد میکنه روی نوجوان‌ها

بهش بگید چه قبول بشه چه نشه تا چند سال دیگه اون مشاور و قضاوتش هیچ نقشی در زندگیش نخواهد داشت 

مهم خودش وشما و خانواده اش هستید که شاهد تلاش هاش بودید 

انشالله فردا نتیجه خوبی بگیره یه سیب پوست بگیرید براش و بهش قوت قلب بدید

فضای مجازی رو باور کردی ؟ پس تا ابد واقعی ها رو تجربه نمیکنی :)  
الهی  درک میکنم این کنکور خیلی فشار روانی بدی ایجاد میکنه روی نوجوان‌ها  بهش بگید چه قبو ...

باش عزیزم 

خیلی مشاورش براش مهمه حرف ما ها رو که اصلا قبول نداره ولی بهش میگم ممنونم

اخی  گناه داره ارومش کن هیچ چیز اندازه ی ارامش ادم مهم نیست اگه واقعا تا این حد اذیته خب نده ...

مامانم نمیزاز نده همین الان از بیمارستان اوردیمش خونه 

مامانم گفت باید بدی کنکور نمیشه 

2740
باش عزیزم  خیلی مشاورش براش مهمه حرف ما ها رو که اصلا قبول نداره ولی بهش میگم ممنونم

خواهش میکنم انشالله بهترین ها براش اتفاق بیفته

فضای مجازی رو باور کردی ؟ پس تا ابد واقعی ها رو تجربه نمیکنی :)  
مامانم نمیزاز نده همین الان از بیمارستان اوردیمش خونه  مامانم گفت باید بدی کنکور نمیشه

وای چرا اخه

این کار درستی نیست بچه این همه استرش بکشه و کارش به بیمارستان کشیده شه به خاطر یه کنکور خب تیر رو بده فقط فدای سرش. 

وای چرا اخه این کار درستی نیست بچه این همه استرش بکشه و کارش به بیمارستان کشیده شه به خاطر یه کنکور ...

چی بگم والا 

مرسی عزیزم از نظرت

2706