2733
2734

میخواستم تور تهرانگردی بخرم برم از این محیطا خوشم میاد.

بعد دوستام بهم میگن کیو دیدی خودش تهران زندگی میکنه بره تور تهرانگردی خب هرکدوم از مقصداشو هرزمان خواستی خودت برو.

جدی ضایع ست مگه؟ 

شبیه کسیم که میدونه اینجا باید چی بنویسه؟ ^^

نه بنظرم جالبه با تور بری . به هرحال اونجا لیدر هست سوالاتو جواب میده ..تنهایی شاید چیزی عایدت نشه

تاریخ سخن خواهد گفت🕊️                                            با جمله ی (نظر هر کسی محترمه) مخالفم...من به نظرات اشتباه احترام نمی‌ذارم... پلویوفیلیا:کسی که عاشق بارونه و با بارون احساس آرامش می‌کنه:)🌚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب بعضی وقتا آدم دوس داره با جمع جایی بره ضایعم نیست هر کاری که دلتون میگه انجام بدید مهم اینه خودتون لذت ببرید

آقا هستم  میگه عشق یعنی با دعا یادش کنی خانه اش آباد دلداری که یارش را  فروخت                                  
2742

برو کیف کن این تورا خیلی باحالن

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
2740

اگر لیدر مطلع باشه خیلی با گردش انفرادی فرق داره. شما یه بنای تاریخی رو میبینی اما لیدر میاد میگه‌حال و هوای اینجا قبلا چطوری بوده. اطرافش کیا زندگی میکردن...اولین‌بار چه اتفاقاتی اونجا افتاده .مثلا سیدخندان ظاهرا یه پل سادس اما کلی روایت داره. اولین ابزار رادیو تو ایران اونجا مستقر شده. واسه همینه دانشکده برق و مخابرات و وزارت مخابرات اونجاست

خب این تورا رامن تو اینستادیدم خودتهرانیان اکثرا

جدی؟ حالا تصور من این بود خود ساکنین یه جا تور گشت و گذار توی همونجارو نمیرن، تصور دوستامم همینه 😆 خب خوبه اینطوری

جدی؟ حالا تصور من این بود خود ساکنین یه جا تور گشت و گذار توی همونجارو نمیرن، تصور دوستامم همینه 😆 ...

ن بابا من ک تور تهران گردی دیدم دوچرخه سواری میرن و چیزای دیگه.محله عودلاجان ی جاهای ثابت این تورای تهران گردیه ک راهنما قشنگ توضیحم میده .برو حتما

هزینش چقده ببین میصرفه برو خوبا

هزینه ی ناهار و ورودی اماکن همگی با خود مسافره.

وسیله نقلیه و پذیرایی کوچیک درحد اب و نسکافه روی خود توره و خب تورلیدرم هست.

هزینه اش چهارصد الی پونصد تومنه.

مقصداییم که میخوان برن فکر میکنم زده بود هفده نقطه، فقط موزه جواهرات ملی و برج میلادش یادمه. الان ورودی همون برج میلاد حداقل دویست سیصد باید ادم بده 😆

به صرفه بودنش که خب کلا یه برنامه ی لاکچری و بدون صرف و اضافیه 😆 با همین هزینه ها یه تور یه روز ماسوله هم میتونم برم، حالا حس کنم یه پولی اضافه تو دستم دارم توی این ماه این تور رو میرم برای یبار اشکال نداره 😂💪