2733
2734

یچیز با این محتوا معرفی کنید که مثلا چرا برگشتی حالا دیگه و الان دیگه لازمت ندارم و اینا ، برا مریض میخوام 😂🤝 سپاس

فک کنم بلاخره دارم بیخیالش میشم ! موو آن کردم ازش !          افراد زیر 18 سال ، از نظر من شما حق ندارید تو این سایت باشید چون مناسب سنتون نیست ، اگر هم هستید به خودتون مربوطه ولی پست های منو ریپلای نکنید و توی تاپیک هام شرکت نکنید ، آفرین

یه آهنگ هست میگه

حالا برگشتی بعد ۳سال😁

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه آهنگ هست میگه حالا برگشتی بعد ۳سال😁

مال خود من باش ؟ 😂 نه اون خیلی خزه

فک کنم بلاخره دارم بیخیالش میشم ! موو آن کردم ازش !          افراد زیر 18 سال ، از نظر من شما حق ندارید تو این سایت باشید چون مناسب سنتون نیست ، اگر هم هستید به خودتون مربوطه ولی پست های منو ریپلای نکنید و توی تاپیک هام شرکت نکنید ، آفرین
2742
اهنگ به درک از مهدی احمد وند

بزار ببینم چیه 😍

هیس هیچی نگو فقط ببر صداتو ببین چه دپرسم ببین چه بی حسم دیگه من حتی به خودمم نمیرم

اصلأ بیخیال دیگه گذشت از درد و دل من و تو الان دیگه شدیم هردو ول😐

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️
2738
اهنگ به درک از مهدی احمد وند

به درک ؟ پیدا نمیکنه گوگل همچین چیزی 😶😶

دیر اومدی خیلی دیره جای دیگه دل اسیره حرفهای قشنگت اصلا توی گوش دل نمیره

😂😂 این فک می‌کنه داری ناز میای

هیس هیچی نگو فقط ببر صداتو ببین چه دپرسم ببین چه بی حسم دیگه من حتی به خودمم نمیرم اصلأ بیخیال دیگه ...

ی شب با این یه شب با اون ، هزارتا کصافت کاری داریم به همراموننن ، این توش برگشت ندارع که خواهر

الان داغی نمی‌فهمی چی به سرت میاد خیلی باب دله 

خوانندش ؟

آهنگ دیگه برو واسه همیشه که قیدتو زدم آرمین 2fm

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️
2706