2737
2734
عنوان

زمین خوردن در ماه هشتم بارداری

85 بازدید | 12 پست

دو روز پیش زمین خوردم به پهلوی چپ

یه کم به شکمم فشار اومد اما سعی کردم با دست و پای چپم مانع ضربه مستقیم به شکمم بشم 

دست راستمم همسرم محکم کشید و تا حدودی جلوی ضربه شدید رو گرفت

اما خب دست و پام خیلی دچار کوفتگی و کشیدگی شد

اما من فقط فکر بچه ام 

نکنه خدای نکرده آسیبی بهش خورده 😢😢😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ی سونو میدادی

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭

اگه خدای نکرده بچه چیزیش می‌شد کیسه ازت پاره میشد یا خونریزی میوفتادی نگران نباش منم تو بارداریم چند بار خوردم زمین آنقدر دستو پا چلفتی بودم

فقط 34 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ما غرق گناهیم تو دریای رحمتی..‌خداجونم یعنی میشه دوباره مادر بشم‌‌‌..خدامهربونم برام معجزه کن و جای دوقلو هامو برام پر کن دیگه طاقت دوریشونو ندارم...یعنی میشه منم یروز تیکر آبی بزنم...بالاخره دعام مستجاب شد و تیکر آبی زدم انشالله همین رنگی بمونه🤲
2738

اگه بچه ات تکون میخوره و خونریزی اینا نداری بعید میدونم مشکلی باشه ،حالا منم این اتفاق برام افتاد یه بار سر خوردم ،یه بار از چهار پایه افتادم اما خدا خواست چیزیم نشد

آرزو میکنم،آرزو میکنم،آرزو میکنم......
اگه بچه ات تکون میخوره و خونریزی اینا نداری بعید میدونم مشکلی باشه ،حالا منم این اتفاق برام افتاد یه ...

خدارو شکر

نه این مشکلا رو‌ندارم 

میگم جسمی به خود بچه آسیبی وارد نشده باشه 🙁

شهرمون سونو نداره  تهران هم تا دو هفته دیگه نمیتونم برم

خب اگ مشکلی نداری انشاالله چیزی نشده صدقه بزار کنار.  منم ماه پیش افتادم تو جوب خدا رحم کرد شکمم نخوردلبه جدول الان دیگ با ترس راه میرم😅

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
خدارو شکر نه این مشکلا رو‌ندارم  میگم جسمی به خود بچه آسیبی وارد نشده باشه 🙁

بچه جاش امن ،سر پسر اولم هم یادمه رفته بودیم جایی برگشتنی شلنگ بنزین ماشین نشتی داشت ما ندیدیم تا یهو دیدیم از جلوی ماشین آتیش زد بالا ،ببین من با چه حالی وسط خیابون دویدم سمت پیاده رو خدا خیر بده یه راننده کپسول داشت سریع خاموش کرد ،یکی هم برام آب آورد ،رفتم دکتر چند روز بعدش ،گفت بچه ات تکون میخوره گفتم آره ،گفت پس چیزی نیست

آرزو میکنم،آرزو میکنم،آرزو میکنم......