2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بله من دخترمو با رعایت درمان کردم تا عمل نکنه ، چون خودم عمل کردم از نبودش اذیتم

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

علائمشون چیه 

پسر من زود زود تب میکنه دائم سرفه های خروسکی داره 

از بس دکتر بردم خسته شدم خودشم شده پوست و استخون

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
2740
بله من دخترمو با رعایت درمان کردم تا عمل نکنه ، چون خودم عمل کردم از نبودش اذیتم

چیکار کردی دقیقا تروخدا بگو بهم

کلی دارو خورده بچم یکی میگه الرژیه یکی میگه لوزه سومه و...کلی دارو برای الرژی خورده بی تاثیر

برادر کوچکم عمل نکرد بزرگتر شد همون دوره نوجوونی خوب شد

پسر فامیل ۸ ساله عمل کرد ،متاسفاته چند روز بعد از عمل هنگام غذا خوردن خونریزی کرد و فوت شد ولی گویا مراقبتهای بعد از عمل را درست اجرا نکرده بودن ،نوع غذا و ،،،،

علائمشون چیه  پسر من زود زود تب میکنه دائم سرفه های خروسکی داره  از بس دکتر بردم خسته شد ...

والا همه مدل علایم داره ولی چیزی که همیشگیه کیپ بودن بینیشه و خواب نااروم توی خواب بینیش میگیره نفسش میگیره عصبی میشه

برادر کوچکم عمل نکرد بزرگتر شد همون دوره نوجوونی خوب شد پسر فامیل ۸ ساله عمل کرد ،متاسفاته چند روز ...

ای وایییی.اخه تا کییییی صبر کنم چند وقت پیش یه پیرمرد ۶۰ ساله رو دیدیم گلایه مییکرد از پدر و مادرش که بچه بوده لوزه هاشو عمل نکردن بعد از ۶۰ سال هنوز نتونسته یه خواب خوب بکنه

اگر لوزه سوم هست، حتما پیگیر عمل باشید. چون روی شنوایی کودک تاثیر منفی می گذاره. به خاطر تنفس دهانی، شکل فک عوض میشه، زیر چشم ها گود میافته و حتی روی هوش کودک تاثیر منفی داره. 

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
2706