2737
2739

بچه ها از دیروز غروب دل درد و کمر درد دارم سینه درد هم همینطور واقعا دارم اذیت میشم درد ران پا هم بهش اضافه شده دقیق مث پریوده لکع بینی قهوه ای دیروز و صبح داشتم قطع شد دیگ ولی پریود لعنتی نیومد ۱۰روزه عقب انداختم  پنج روز پیش بیبی زدم منفی شد چیکار کنم دوس ندارم برم دکتر و آزمایش من قرار بود این ماه از روز سوم پریود لترزول بخورم برنامم بهم ریخت 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
منم بعد ۱۱ روز تاخیر دارم پریود میشم و من کلومیفن و امپول دارم ک بزنم 

توهم دوفامد میخوردی؟ لکه میاد ازت؟

من فقط لکه قهوه ای کم اومد و قطع شد فقط درد دارم اصلا خون نیومد 

توهم دوفامد میخوردی؟ لکه میاد ازت؟ من فقط لکه قهوه ای کم اومد و قطع شد فقط درد دارم اصلا خون نیومد& ...

نه اون قرص برا چیه من امپول زدم پرژسترون شنبه زده بودم ک دیگه داره خون ریزیم شروع میشه اقدامی ؟

نه اون قرص برا چیه من امپول زدم پرژسترون شنبه زده بودم ک دیگه داره خون ریزیم شروع میشه اقدامی ؟

اره دوفامد برای تنظیم شدن پریوده ولی بدتر بهمم ریخت🥲تازه خیلیم عصبیم کرده

اره دوفامد برای تنظیم شدن پریوده ولی بدتر بهمم ریخت🥲تازه خیلیم عصبیم کرده

هی چه بگم امروز یه بی بی زدم منفی شد انقدر گریه کردم و ب خدا گفتم خدایا قسمت مزدم اگه باردار نیستم پریود شم ک هر روز الکی امید وار نشم ک فک کنم دعا مستجاب شد 

2740
هی چه بگم امروز یه بی بی زدم منفی شد انقدر گریه کردم و ب خدا گفتم خدایا قسمت مزدم اگه باردار نیستم پ ...

مال من همون دعامم مستجاب نشد آخه لکه بینی و پری نیومدن دیگ چه کوفتیه آدم سردرگم میشه