2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر من ی فحشایی ب خانوادم ب بابام داد ک روم نمیشه بگم😔

خیلی ناراحت شدم از حرفش

گفتم چی گفتی؟ دوباره تکرار کرد 

هیچی نگفتم تا چند لحظه چون بشدت عصبانی شدم .... صبر کردم تا آروم بشم .... با آرامش گفتم خوشحالم که خدا هست و میبینه.

بعد از نیم ساعت گفت حرفم خیلی هم بد نبودا میخاست مسخره ام کنه 

منم گفتم پس بین خانواده تو چی ان که تو تحصیل کردشونی 

چجوری ی ربع اشتی کردین و باز قهر کردین؟😐

خودمم موندم! هروقت میریم‌خونه مادرش تا یه مدت بی دلیل قهریم 

واقن فک میکنم چشمشون خیلیییی شوره 

2731
سلام من هم یک قهرو هستم!  البته اصلا بهم سخت نگذشته از عصر با بچه هام. رفتم بیرون حال کردیم خ ...

سلام قهرو😂😐

افرین خوب میکنی من ک تنهام خودمو میبرم بیرون

به شکت اعتماد کن. به اعتمادت شک...🖤
سه تام بچه داریم ، درمونده شدم ، میشه یه بلایی زنه سزش بیاره که عاشقی فراموش کنه؟

عزیزم خودت ی حرکتی بزن ک عاشقی رو فراموش کنه

هرچند کسی میاد تو روی آدم میگه عطش عشق ۲۰ ساله دارم اون زنه هم ی کاری کنه دو روز دیگه ممکنه یه عطش دیگه پیدا کن

واقعا آدم کفرش میگیره

دیگ برام مهم نیس طولانی شه ب درک بهم گفت طلاقت میدم  گفت برو خونه بابات کلی ب خانوادم توهین ک ...

ای بابا

پس قضیه جدی تر از این حرفاس

ب نظرم اگه بازم دلت ب این زندگیه بهش بگو برین مشاوره خیلی تاثیر داره

اگه خودتم دیگه دلت ب این زندگی نیست و تلاشاتو کردی که دیگه حرفی نمیمونه

2740
عزیزم خودت ی حرکتی بزن ک عاشقی رو فراموش کنه هرچند کسی میاد تو روی آدم میگه عطش عشق ۲۰ ساله دارم او ...

سر هر چیز درگیری داریم هیییچ کار نمیکنه برام به زور پولم میده قشنگ گفت بهت پول بدم تیغ بزنی پس انداز کنی ، هیچ وقت این  حرفا رو نمیزد ، از کجا آب میخوره 

سر هر چیز درگیری داریم هیییچ کار نمیکنه برام به زور پولم میده قشنگ گفت بهت پول بدم تیغ بزنی پس انداز ...

واقعا اصلا درکشون نمیکنم

مثلا اگه ما پولی پس انداز کنیم بده!

خب یکی نیست بگه این پول فردا به درد خودت میخوره که

شوهرم الان چند ساله پاشو خونه بابام نذاشته ،نمیدونم چه صبری دارم از خودم تعجب میکنم چرا ۱۲ساله اینو تحمل کردم چون مامانش پسر عنشو میشناخت همش اول ازدواج میگف بچه بیار بیار منم سنم کم بودزود بچه دار شدم ،یه موجود بی گناهو اوردم تو این زندگی ،بدبخت کردم خدا لعنت کنه مامانشووقتی بچه دار شدیم خیالش راحت شد دیگ دعوامون ک میشد زود بهم میگف طلاق بگیر از پسرم😔 میدونست ک بخاطر بچه نمیتونم جدا شم.اما خدا خوب تقاص گناهاشو ازش گرفقربون خدا برم ک چوبش صدا نداره بزنه دوا نداره

ریپلای های اسی رو فقط  میبینم ازبقیه رو اصلا،چون حوصله بحث ندارم .
واقعا اصلا درکشون نمیکنم مثلا اگه ما پولی پس انداز کنیم بده! خب یکی نیست بگه این پول فردا به درد خ ...

این دیگه یجا دیگه دلش گیره ، و چون قصدش فراری دادن منه حدس میزنم همون زنه یادش میده میگه پول ریخت و پاش نکن براش پس انداز میکنه برا خودش

سلام قهرو😂😐 افرین خوب میکنی من ک تنهام خودمو میبرم بیرون

چقدر بده آدم هیچ دوستی نداره .من خیلی دلم میخواد یه گروه ده نفره داشتیم همه جوره رفیق 

من اگر خوبم دعایت پشت دنیای من است مادر  
شوهرم الان چند ساله پاشو خونه بابام نذاشته ،نمیدونم چه صبری دارم از خودم تعجب میکنم چرا ۱۲ساله اینو ...

چی شد مادر شوهرت؟؟؟بی صبرانه منتظر نگاه خدا و معجزه هاش تو زندگیم هستم ولی هیچیییی

2706