2737
2734

برادر شوهرم با داداشم رفتن خونمون بعد اونجا معدل مدرک کارشناسیما دیده کلی ام خندیده خودش دانشجوی پزشکی خودمم معلمم کلی پیششون کلاس گذاشته بودم فردام قرار بیاد خونم به نظرتون چ واکنشی نشون بدم اصلا روم نمیشه باهاش چشم تو چشم بشم

امیدوارم خدا به تمام خواسته های دلتون نور امید بده و بهشون برسید

شوهدت چی کارس؟

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

به روی خودت نیار

فعلا خودش دانشجو بزار تموم کنه

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
2738

چقد ساده ای هی هی😐😐😐بگو میدونی چقد درس خوندم تا معلم شدم 

انگار خودش کیه حالا

بگو اون وقت خیلیا همینم نگرفتن منم تلاشم همینقدر بوده اگه گقت دروغ گفتی بگو دروغی نگفتم والا بخند 

بگو نتیجه زحمتای شبانه روزیم بوده چی میگی

بگو بزار خواهرت معلم بشن😏😏😏

2706