2737
2739
شیمی خیلی جواب دادی ؟؟؟ من شیمی ۱۲ زیست ۳۰ تا ریاصی ۵ تا زمین ۲ تا و فیزیک ۱ 

نه خیلی نبود همون حدود 14تا جواب دادم زمین حدود 9تا جواب دادم امشب درصد میگیرسم به هم میگیم زیستت خیلی خوب بود 

تو رو خدا منو تعلیق نکنید 
فکر نکنم کارت ب تیر بکشه قبولی 😍

اجی درصد همه میره بالا کنکور واقعا آسونی بود من فیزیک ۱ سوال زدم زمین ۲ تا اینا خوب نزدم ریاصی ۵ تا 

تو هم خیلی خوب جواب دادی فدات شم من سنم ب معلمی نمیخوره وگرنه هوش و استعداد خیلی خوب زدم 

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه خیلی نبود همون حدود 14تا جواب دادم زمین حدود 9تا جواب دادم امشب درصد میگیرسم به هم میگیم زیستت خی ...

خیلی خوب زدی ک افرین من شیمی وقت نکردم برسم بقیه رو هم بزنم😢😢 بعد دو تا فصل دوازدهمم نخونده بودم اون سوال نقطه جوش خیلی آسون بود نشد بزنم اخه نخونده بودم اون فصل هنوز رو مخمه 

2731
اگر سنت نمیخوره پس چطور ثبت نام کردی؟  من کوفتم نخوندم واقعا... موفق باشی گلم

ثبت نام همه میتونن بکنن ولی تو مصاحبه ردن میکنن

خیلی خوب زدی رهگذر

پر قدرت پیش برو تا تیر بترکونی

‏از داشته هامون لذت ببریم و بدونیم که همین چیزایی که شاید برای ما عادی شدن و دیگه به چشممون نمیان،       آرزو و رویای خیلی از آدماست...🌱
من شیمی و فیزیک و ریاضی هیچی ج ندادم فقط فرهنگیان و حس میکنم خوب دادم زیستم چتتا زدم الان چک کردم ...

عه مگ کلید اومده ؟؟؟طوری نیست تیر هم هست وای من هنوز چک نکردم فک کن منفی بشم😢😢

2740
وای منم همین سوالو نزدم 🥲

سوالا اسید و بازش و اکسایش سخت بودن ن ؟ برعکس فصل ۳ و ۴ دوازدهم شیمی آسون بودن سوالاش 

خیلی خوب زدی رهگذر پر قدرت پیش برو تا تیر بترکونی

اجی این کنکور خیای آسونی بود بخدا مث ۹۸ بقیه خیلی بهتر زدن 🥺

نه خیلی نبود همون حدود 14تا جواب دادم زمین حدود 9تا جواب دادم امشب درصد میگیرسم به هم میگیم زیستت خی ...

ولی تو خیلی خوب جواب دادی 

2706