2733
2734

از اینا و شماره عجیب غریبه فورا قطع شد نزاش برم جواب بدم تا خاستم جواب بدم قطع شد ب شماره توجه نکردم ک عجیب غریبه دوبار زنگ زدم ولی اصلا بوق نخورد فورا قطع میشد

میگن از اینان ک گوشیو هک میکنن حالا چی میشه؟؟؟

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچوقت به این شماره ها زنگ نزن 

حالا چی میشه هک نشم؟؟😭😭

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂
2731
منم یه خط ایرانسل دارم همینطوری از روزی که گرفتم شماره های عجیب زنگ میزنه جواب هم بدی قطع میشه منم ف ...

حالا زنگ زدم چی میشه یوق هک نشم🥲🥲

فکر نکنم‌ چیز جدی باشه نترس 

من به دختر خالم شماره های خارج از کشور زنگ میزنن

از دیار لرستان💙brj💙گوش کن پند ای پسر وز‌ بهر دنیا غم مخور.                              گفتمت‌ چون دُر حدیثی گر توانی‌ داشت هوش💫آنکه عمری در پی او میدویدم‌ سو به سو  ناگهانش‌ یافتم با دل نشسته رو به رو..........×دل میدهی؟! +مگر تو دل دادی؟×دل من خودش رفت ؛اصلا منتظر  امر من نماند...😍 این دو خط همینجوری رسید به ذهنم🙄جان چشات دیوانه بازیات بد شری‌ دسم‌ داد بد شری اسم داد...😄 
2740

این شماره ها از خارج کشور هس و اگه جواب بدی یا زنگ بزنی هرثانیه کلی از شارژت میره.. یبار که جواب بدی میری تو لیست دوباره از شماره های دیگه زنگ میزنن

عجیبه قطع میشده🤔

چندروز قبل به من تک زنگ زده شده بود. میخاستم ردش کنم حواسم نبود زنگ خورد.. هنوز بوق نخورده بود وصل شد.. یه ثانیه هم نشد که قطع کردم ولی 7900 از شارژم رفت😐😐بعد از اون هم چندبار از شماره های مختلف زنگ زدن جواب ندادم و بلاک کردم

زندگی سخته.. ولی من از اون سختترم😎
منم یه خط ایرانسل دارم همینطوری از روزی که گرفتم شماره های عجیب زنگ میزنه جواب هم بدی قطع میشه منم ف ...

واسه منم ایرانسلم اینطوریه. همراه اول داشتم اینطوری نبود

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
این شماره ها از خارج کشور هس و اگه جواب بدی یا زنگ بزنی هرثانیه کلی از شارژت میره.. یبار که جواب بدی ...

من شارژ نداشتم ولی میترسم هک شم😭

نه . بلاک کن سریع . نه جواب بده این مدل شماره هارو ، نه زنگ بزن 

بلاک کردم فقط میترسم هک شم😭

2706