2737
2734
عنوان

ممکنه بابام ازم دلخور شده باشه؟

220 بازدید | 12 پست

شبی داداشم یه ساندویچ بزرگ خرید واسه خودش ،همونجور دورادور از بابام پرسید میخوری گفت نه بعد من رفتم یه قسمت ازش بریدم واسه مامانم که توی آشپزخونه بود آوردم حالا میگم بابام دید واسه مامانم میارم نکنه نازاحت شده باشه چرا واسه اون نبردم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بیچاره باباها سخت ترازینان ک ازین چیزا ناراحت شن🙂🙂🙂

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا🥺😍👉این امضایی بود ک چند هفته پیش زدم الانکه توهفته ۶بهم گفتن بارداریم پوچه بایدقبل سقط یه سونو ۸ هفته هم باشه بدتراین حسارو دارم و التماس دعا ازشما عزیزانم کاش معجزه بشه🙏💔😓😓

بابای من بود ناراحت میشد همونجا هم ب روم میاورد😂😂همیشه توهم اینو داره ک ما مامانمونو بیشتر دوست داریم.

جبران کن صب براش صبحانه لقمه بگیر

به توکل نام اعظمت...خدایاااا شکرت که فندق و گردو و بادوم رو به من هدیه کردی .....عاشقتمممم خدااااااخدااایاااا
بابای من بود ناراحت میشد همونجا هم ب روم میاورد😂😂همیشه توهم اینو داره ک ما مامانمونو بیشتر دوست دا ...

اخه میخواستم براش بیارم ولی ترسیدم داداشم جیغ بزنه بگه پس چیش موند واسه خودم

2740