2737
2739

یه سالن معروف مدل میخواست

بعد رنگ کار خیلی معروف بود تو شهرمون

فک کردم  خودشم نظارت داره

اصلا محل نذاشت

موهامو لایت کردن لایت پر

بعد لایت های پهن به جا باریک 

همش لکه لکه  جا جایی 

چیکارکنم به نظرتون  هشتصد تومن هم پول گرفتن بابت مواد

اول کار متوجه شدم هنرجو دسپاچولوفتیه

باید بلند میشدم میرفتم😭😭

حالا چیکارکنم به نظرتون😭

برم  سالنه  بگم درستش کنن ؟

بگم من به اسم شما اومدم چون هنرجو شما بود

ی عکس بده از موهات

انشا ٕ الله تو هیچ خونه ای مریض نباشه....گرفتار نباشه... دلشکسته نباشه..نا امید نباشه..بدهکار نباااااشه .... سایه همه پدر مادرا رو سر بچه هاشون باشه....خدایا غمو از دلامون دور کن ارزو ب دلمون نکن بهمون ارامش و سلامتی بده  انشا ٕ الله هر کی هر ارویی داره بهش برسه انشا ٕ الله هر چی ک ب صلاحمونه برامون اتفاق بیفته ی عالمه ارزو و دعای خوب تقدیم تو ک داری امضامو میخونی...اگ امضامو خوندی دعا کن سال دیگ تو خونه خودم باشم😉😍....خدایا خودت حافظ عزیزانمون باش.. آمین یا رب العالمین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مدل همینه دیگه خراب میکنن

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2740

برو یه رنگ تیره بگیر بذار عزیزم حتی اگه بری هم کسی گردنت نمیگیره طلبکار هم میشن

من خیلی وقته حتی برای یه اصلاح ساده هم دیگه آرایشگاه نمیرم همه جا دیگه گندش دراومده

وای هر وقت میرفتم آرایشگاه با سردرد میومدم خونه یا غیبت میکردن یا ملتو مسخره میکردن یا حرفای مثبت ۱۸ میزدن

خداروشکر تازگیا هم کاشت مژه برای خودم یاد گرفتم همونم خودم انجام میدم

ولش کن بابا

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️
2706