2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من رفته بودم بانک با شوهرمم بودم اون ندونسته بود شوهرمه افتاده بود دنبالمون ماهم رفتیم خونه پدرشوهرم اینا فرداش بابای پسره اومد خاستگاری شانس اوردیم شوهرم نفهمیده بود🤣

لطفا لایک نکنید دیدگاهمو نپسندید لایک نکنید ممنون

حالا من یه بار با همسرم ک البته اونموقع نامزد بودیم رفتم بانک کارمنده بانک ازم خاستگاری کرد🤦‍♀️

یه وکیلی میگفت:یه چیزی میگم اویزه گوشتون کنید،شصت سال وکالت انجام دادم...تمام شکایات بین کسانی بود،که به همدیگه اعتماد داشتند...
2738
بیا دوتامون مثل هم بودیم🤣

😂😂😂لامصب دیر اقدام کرد.

یه وکیلی میگفت:یه چیزی میگم اویزه گوشتون کنید،شصت سال وکالت انجام دادم...تمام شکایات بین کسانی بود،که به همدیگه اعتماد داشتند...
حیف مدل ماشینش پایینه ولی خب خوبه نسبت به سنش متاهل نیست؟؟ اگه تو بانکه پس وضعشون خوبه همش موام م ...

متاهل نیست 

چیکار کنم 

خیلی نگاه میکنه و لبخند میزنه 🤣

شاید اسکوله

چجوری به شوهر تبدیل کنم

من رو دکتر مامانم اصن دارم دیوونه میشم😂اخه چرا من باید عشق یه طرفه تجربه کنم هععع

↝𝒔𝒉𝒆 𝒒𝒊𝒓𝒍 𝒕𝒉𝒆 𝒃𝒆 𝒐𝒘𝒏 𝒅𝒓𝒆𝒂𝒏𝒎 𝒅𝒆𝒓 𝒓𝒂𝒍𝒕𝒊 𝒄𝒉𝒂𝒏𝒒𝒆.↜🧚🏻‍♀⃟🌸 ⊰↫اون دخ‍‌ت‍‌ری ب‍‌اش ک‍‌ه خ‍‌ودش روی‍‌ا ه‍‌اش‍‌و 🌥🍓↬⊱ ≼🖇🍒↭ب‍‌ه واق‍‌ع‍‌ی‍‌ت ت‍‌ب‍‌دی‍‌ل م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ه↭🌻️پرنسس۷۱سابق آرزوها و خواسته هامو رها کردم ❤️
2706