2733
2734

گناه کبیرس که بخشیده نمیشه نمیگم که قبح کارنریزه فقط بدونین خیانت نکردم خودم همینجوریش به خاطر ریسک ازمایشم هرروزالتماس میکنم بچم سالم باشه حالابااین کارم خاک توسرم همش حس میکنم دبگه خدانگاهم نمیکنه میشه بادلای پاکتون دعاکنیدخدابه بچم رحم کنه خاک توسرم هورمونام قاطی کردو کاربیخودکردم لطفاتاپیکونترکونید لطفا فقط دعاکنید خداببخشه وبه بچه بچم رحم کن

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربرسال ۹۸

نگران نباش توبه کردی خداهم مهربونه

کاربر khestara70 که رمزشو فراموش کرده🥴---دوستان پروفایلم به هیچ فرقه ای ربط نداره این یک سحابیه،سحابیه چشم خدا یا مارپیچ، که از گاز و گردو غبار تشکیل شده سحابی ها گورستان و زایشگاه ستاره ها هستن همینطور از قشنگیای افرینش🙂البته تو این عکس زیادی اب و تابش دادن عکس واقعیشو میتونین سرچ کنین😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
نگران نباش توبه کردی خداهم مهربونه

خیلی حالم بده چجوری ازخدابخوام منوببخشه و به بچم رحم کنه همینجوریش ریسک سندروم داره دیگه بدتر حس میکنم خدا دیگه نگاهمم نمیکنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربرسال ۹۸
توبه كن. خدا هم ميبخشه. الرحم الراحمينه برو غسل كن بهد استغفار اينا كن مگه شوهرت در دسترس ني ...

نه متاسفانه نیست غسل کردم ولی تونت نوشته خدانمیبخشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربرسال ۹۸
خیلی حالم بده چجوری ازخدابخوام منوببخشه و به بچم رحم کنه همینجوریش ریسک سندروم داره دیگه بدتر حس میک ...

اوووووو حالا انگار چیشده همین ک پشیمونی کافیه درسته کاره اشتباهیه ولی پشیمونی از گناه خودش از توبه جلوترع

2706