2733
2739

هرکس شاغله واقعا قدر بدونه و خدارو شکر کنه

اللهم بارک لمولانا صاحب الزمان.خوشبختی یعنی صبح ک چشماتو باز میکنی ببینی عشقای زندگیت دارن نفس میکشن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
براش تلاش کن با غصه خوردن و کاش وحسرت شاغل نمیشی

دیگ ۳۰ سالمه با دوتا بچه و مدرک نصفه و نیمه چ شغلی پیدا میشه برا من🙁🙁🙁

اللهم بارک لمولانا صاحب الزمان.خوشبختی یعنی صبح ک چشماتو باز میکنی ببینی عشقای زندگیت دارن نفس میکشن.
2738
ماهم شاغل میشیم بلاخره 

دیگ ۳۰ سالمه با دوتا بچه و مدرک نصفه و نیمه چ شغلی پیدا میشه برا من🙁

هیچوقت برای شروع دیر نیست گلم توهم شاغل شو

دیگ ۳۰ سالمه با دوتا بچه و مدرک نصفه و نیمه چ شغلی پیدا میشه برا من🙁

دیگ ۳۰ سالمه با دوتا بچه و مدرک نصفه و نیمه چ شغلی پیدا میشه برا من🙁🙁🙁

اگه بیرون خونه میتونی کارکنی که آگهی پیدا کن برو برای استخدام اگر نه که ادمینی قطعاً بهترین گزینس برای هر سن و سالی راحته و نیاز نیست بیرون بری ساعت کاری حقوق اینا همش دست خودته به شرط اینکه آموزش اصولی ببینی

اگه بیرون خونه میتونی کارکنی که آگهی پیدا کن برو برای استخدام اگر نه که ادمینی قطعاً بهترین گزینس بر ...

ب نظرم ادمینی از کار بیرون سخت تره😐 آدم گوگیجه میگیره و خیلی مسئولیت داره 

ب نظرم ادمینی از کار بیرون سخت تره😐 آدم گوگیجه میگیره و خیلی مسئولیت داره 

نه اینجوراهم نیست مثلاً میتونی نیچ کارکنی ادمین آنالیز پیج بشی یا ادمین کمپین منیجر چندین نوع ادمینی هست 

2706