2733
2734

دوستان

سر عقد چی باید داد و گرفت؟؟

اگه بخوایم در حد معمولی باشه ..

هدیه از طرف خانواده داده میشه یا خواهر برادر جدا باسد بدن؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
نیم سکه خوبه بدیم به داماد؟ اونا چی بدن به من؟؟

شما عروسین؟ 

بستگی به رسم و رسومات خودتون داره، بعضیا هستن حتی طلاهای گرونقیمت میخرن بعضیام یه مقدار پول میدن. شما تو اطرافیانتون که این اواخر عقد کردن چی دادن؟ بعد هم معمولا خانواده ها به عروس و دوماد هدیه دادن قبلش دوماد بعنوان زیرلفظی به عروس خانوم یه تیکه طلا هدیه میده تا بله بگیره 

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
یعنی خانواده داماد عیراز زیرلفظی باید یچیز دیگه م بدن؟

بله ما رسم داریم. علاوه بر زیر لفظی ، هدیه دیگه ای میدیم، زیر لفظی هدیه دوماده به عروس، هدیه پدر مادر دوماد به عروس دوماد جدای زیر لفظیه 

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
اها زیرلفظی انگشتر مثلا بده..بعد ست یا نیم ست هم جزو هدیه های عقدشونه؟

ما فقط زیر لفظی طلا میدیم و هدیه پدر مادر عروس دوماد میتونه هم طلا باشه هم سکه، بله هدیه هم انگشتر و نیم ستم میشه

2706