2733
2734

راسته که بعد عمل اگه حتی یه بار شکمت سفت کار کنه دوباره مثل قبل میشه ؟

فقط حیدر امیرالمومنین است 💚برا عاقبت بخیری خودت یه صلوات بفرس 🌸تو تاپیکای ختم وچله تگ م کنین 🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام  میشه علایمش بگی چطور متوجه شدی من استرس اینکه نکه سرطان روده گرفتم دارم دق میکنم نمیتونم ...

بعدزایمان یبوست ودرد وسوزش داشتم .علایم سرطان تومدفوع خون هس یکیش

بعدزایمان یبوست ودرد وسوزش داشتم .علایم سرطان تومدفوع خون هس یکیش

من چند ماه دلم درد میکنه  هی میگفتم شاید از معده اس چند روز پیش ی چیز سنگین بلند کردم چنان درد شدید از معقد تا رحم  در حد مرگ چند ساعت با مسکن تحمل کردم از اون روز شکمم یکم سفته دلم درده خون نیست

دارم از ترس دق میکنم

2740
نمیدونم فعلا شربت میخورم خدانکنه

من هم نیاز به این عمل دارم به گمونم 

هزینه ش چقدر شد؟

فقط حیدر امیرالمومنین است 💚برا عاقبت بخیری خودت یه صلوات بفرس 🌸تو تاپیکای ختم وچله تگ م کنین 🌺
لیزر گفتن برمیگرده .نه والله درد زیادی روتحمل میکنم

وای من بعداز زایمان دومم داغوووووون شدم اگه وضعمو میدیدی گریه میکردی ب حالم افسردگی گرفتم

فقد دعا میکردم و مراعات میکردم من از زایمان اولم یادگاری دارمشون زایمان دوم بدترشون کرد......هرچی میکشیم از زایمانه

میگه که....بگذار بگویند بدم....خوش باشند....پشت سر حرف زدن دل خوشیه ترسوهاست....
2706