2737
2734

بابام با اینکه پولداره ولی نمیخرهههه😑

نمیخوام همه بگن بابام خریده

میخوام بدونن من خریدم

چون واقعا خوشم نمیاد خودم برا اون طلا و پول جون بکنم

بعد بگن بابام خریده😑😑

مامانم میگه زشته و فلان. منم میگم زشت اینه ک بابام یه ذره کمکمون نمیکنهههه 

❌️لطفا زیر ۲۲ در تاپیک های من شرکت نکنن و ❌️سوگیری نداشته باشید مثلا اگه خیانت دیدید یا طلاق گرفتید لطفا نگید همه مردا مثل همن و... از تجربه های فقط صرف خودتون نگید از چیزایی ک دیدید در اطرافیان و خودتون بگید حرفهایی ک از کتاب ها و روانشناس ها یاد گرفتید، عمه تراپی نباشه🥲من ب تجربه های خیییلی عمیق و خوب بزرگتر از خودم احتیاج دارم ن بچه ها/ برام دعا کنید حالم خوب نیس ۳۲۱/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استوری کن مامان جون مبارکت باشه انشاالله بتونم بهتر از این رو برات بخرم

من سال دیگه کنکور باید بدم هرجا دیدی منو فحشم بده دعوام کن تا برم سر درسم❤️پیشاپیش بخاطر فحش ها ممنونم 
2731
2740
حالا مگه قراره همه ببینن عزیزم؟

اره خب فامیل ک همیشه میبینه 

❌️لطفا زیر ۲۲ در تاپیک های من شرکت نکنن و ❌️سوگیری نداشته باشید مثلا اگه خیانت دیدید یا طلاق گرفتید لطفا نگید همه مردا مثل همن و... از تجربه های فقط صرف خودتون نگید از چیزایی ک دیدید در اطرافیان و خودتون بگید حرفهایی ک از کتاب ها و روانشناس ها یاد گرفتید، عمه تراپی نباشه🥲من ب تجربه های خیییلی عمیق و خوب بزرگتر از خودم احتیاج دارم ن بچه ها/ برام دعا کنید حالم خوب نیس ۳۲۱/
خب اگه از مامانت پرسیدن بگه دختر جونم کادو گرفته

اخه نمیدونن من کار میکنم

ب کسی نگفتن😔

خوبه .اول جلو پدرت چند بار این موضوعو بگو ببین غیرتی نمیشه؟ اگر حرفی زد بگو پول طلارو بدین بگم شما خ ...

ن بابا عین خیااشم نیس

ببین مت نمیدونن کسی کار میکنم چون دورکاری میکنم

کسی باور نمیکنه اگه مامانم بگه دخترم خریده

موندم چی بگم چطور بگم 

بخر بابا، مگه مهمه مردم چی میگن؟ مهم مامانته که میدونه، تازه شم‌هر چی باشه باباته، بخاطر غریبه ها،باباتو نفروش نفروش نفروش

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
2706