2737
2739

سلام دوستان وقت بخیر.یه مشکلی دارم که ممنون میشم عادلانه قضاوت کنید و نظر بدید بعنوان یک زن. نظراتتون روبرای همسرم میفرستم.بطورخلاصه بخوام بگم،همسرم زمانی اومدن خاستگاری ۶ سال از جداییشون گذشته بود،(من ازدواج اولم بود)بواسطه علاقه ای ک پیش اومدازدواج کردیم و همسرم انسان عاقل و مهربانی هست.زمانیکه ازدواج کردم چشمم رو روی گذشتش بواسطه ی عشقی ک داشتم بهشون رو بستم .مشکل ما از جایی کم کم شروع شد که ایشون اوایل گاهی اوقات من رو ب اسم خانم سابقش صدا میزد . وبرخی وسایل اون خانم و نامه های عاشقانه رو پیش خودش نگه داشته بود. شماره هم رو داشتن و گهگاهی باهم صحبت میکردن،بقول خودشون صحبت های کاری.کم کم حساسیت های من شروع شد و گذشته ش وارد ذهن و زندگیم شد . هرجا میرفتیم از زندگی قبل همسرم صحبت میکردن از اتفاقایی که براشون افتاده

دوست و اشناهاشون منو با اون خانم مقایسه میکردن و این باعث ازار من بود ک چرا خاطرات همسرم با زن دیگه رو جلوی من مدام تعریف میکنن . هم خودش تعریف میکرد هم خانواده و اشناشون .هرچند خاطرات بد اما رو من تاثیر میذاشت . من ب همسرم اعتراض کردم و این حرفا تمام شد و شمارشون پاک شد.یک سال بعد دیدم گوشی زنگ خورد و همسر سابقش بود . به خط جدیدش زنگ زده بود و سوال کاری داشته اما زمانی پرینت خط رو چک کردم ماهی دو سه بار با هم صحبت میکردند و من اطلاع نداشتم سر این موضوع بحثمون شد و الان ک  ۳ سال میگذره من هنوز روی ارامش رو ندیدم چون چند وقت بعدش اون خانم تصادف کردن و متاسفانه فوت شدن و همسرم خیلی بهم ریخت و من رو خیلی سرزنش کرد ک چرا نزاشتم کمکش کنه و شاید کمکی میخواسته ک دریغ شده . مراسمات ترحیم رو همه شرکت کردن و برای احترام گل و شمع و خیرات میبردن و حالا هم ک چند ماه گذشته پنجشنبه ها میرن سر خاکشون . من با اون خانم هیچ مشکلی ندارم روحشون شاد باشه . مشکل من همسرم هست که با گذشته ش داره من رو عذاب میده . فیلم عروسیش و دفتر خاطراتش همچنان تو خونه ی من هست و من دیگه طاقت ندارم و ناراحت میشم  ک میره سرخاک اون مرحوم.همسرم میگه من مشکل دارم و حسودم و روانی . میخوام شما نظراتتون رو بدید ایا بعنوان یک زن ،دارم زیاده روی میکنم و مشکل دارم؟ یا باید با این رفتار همسرم کنار بیام. ناگفته نماند ک همسرم از زیبایی و خوشتیپی و دستپخت اون خانم هم چند بار جلوی من تعریف کردن و بچه مشترک هم ندارند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همسرتون اگر تا این حد ایشون رو دوست داشتن نباید با شما ازدواج میکردن شما چه گناهی کردین اگر ازدواج دومتون بود باز یک چیزی دختر مجرد گرفته باز به فکر قبلیه؟؟؟؟حالا برای مراسم فوت شرکت کردن ادب رو میرسونه ولی کارا دیگه اشون غیرقابل تحمله

اگه انقدر دوستش داشت و دلش گیر اون خانم بود و میخواست کمک حالش باشه چرا جدا شدن؟؟؟

و اینکه شاید هم رفتار بدی با خانم سابقش داشته و از سر عذاب وجدان میخواسته جبران کنه براش.

2740

ار هر طرف و هر زاویه ای که نگاه میکنم صد در صد همسرتون مقصر و بی خرد هستن

یه مرد بالغ هدگز اینجوری زنوگی و برخورد نمیکنه

این خیانت به احساس و عاطفه و حریم شماست

چرا وقتی زن قبلیشو دوس داشت ازش جدا شد! اگر دوسش نداره پس نگه داشتن نامه و شماره و فلان بسیار کار بیهودیه

این ظلم به همسر فعلیه

تمام اون افرادی که جلوی شما از زن قبلی همسرت حرف میزنن یه خاطر اینه که جدیت از سمت شوهرت ندیدن،حریمتو حفظ نکرده

.

.

زن قبلی ادم با یه غریبه هیچجچ فرقی نداره حتی الان ک فوت هم شده....

اقای همسر، ظلم کردی به خانمت تمومش کن دیگه

شوهرت چرا جدا شده بود؟ اینطور که مشخصه اختلافی نداشتن و خیلیم صمیمی بودن... این روابط و حرفا بعد جدایی قطعا باعث حساسیت همسر دوم میشه. بهش بگو خودشو جای تو بذار اگه تو یواشکی با شوهر اولت در ارتباط بودی چه حالی میشد؟ متاسفم که شوهرت قبل این که به درک کافی برسه تورو وارد زندگیش کرد و داری ازین موضوع اذیت میشی

کاملا بی طرف میگم میتونم حتی قسم بخورم ، کاملا حق با تو هستش ، همسرت اگه اون خانم و خاطرات رو فراموش نکرده بود حق نداشت با شما ازدواج کنه ، ایشون اصلا چیزی به اسم حریم احساس نداره

وقتی به درجه تنفر و اجبار نرسیده بود برای چی طلاق گرفت؟

این رفتارها اصلا معنی نداشته و نداره ، از تماس تلفنی و کمک و غیره تا خیرات و سرخاک رفتن

اون باید به احساس شما احترام بذاره ، طلاق یعنی اون زن و اون زندگی تموم شده وگرنه معنی طلاق چیه ؟

اگه شما این رویه رو داشتی واکنش خودش چی بود ؟ میتونست شما رو با احساس یه مرد دیگه شریک کنه ؟ غیرتش قبول می کرد ؟

بقیه هم غلط میکنن شما رو مقایسه میکنن حق الناس به گردنشونه

باید هر چه سریعتر با روانشناس درمیون بذاره و بره تحت درمان

با این توصیفات همسرتون و خانوادشون اصصلا مناسب ازدواج وصلت نیستن

ایشون نه زن قبلیشو بلد بوده نگهداره نه شما رو

و اگه همسر خوبی بود اون خانم قبلی ازش جدا نمیشد

زن وقتی به نهایتش برسه جدا میشه...

2706