2737
2734

کراشمه

غروب با دوستم دعوام شد زدم اونو بلاک گردم دیگه مثل قبل نمیشه باهام؟؟؟؟قبلنا پیام که میدادم به دوثانیه نکشیده ج میداد شاید کوتاه ولی میداد دوستام همه میگفتن ازت خوشش اومده حالا به گند کشیده شد 

حالا دوستام که بهش پیام دادن بعد سه یا چهار روز تازه سین زد ج نداد 

در اینده زن علی هسدم😂😁

از بلاک درش بیار

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اگ بخوادت میمونه ولی دلیل بلاک کردنت اصلا دلیل قشنگی نبود دیگه تکرارش نکن

شاید خوشش بیاد ازم ولی خوب چطوری میتونه از تو گوشی عاشقم شه؟

میدونم کلا امروز باهمه دعوا کردم

در اینده زن علی هسدم😂😁
2738
فهمیده قطعا

بگو بازی جرئت حقیقت باید 10 تا از مخاطبینمو بلاک میکردم برا 1 روز

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
شاید خوشش بیاد ازم ولی خوب چطوری میتونه از تو گوشی عاشقم شه؟ میدونم کلا امروز باهمه دعوا کردم

مجازیه؟ طبق شناختی ک ازت داشته باشه اگ واقعا خوشش بیاد نمیره

و گمان میکنی پایان است ،سپس خداوند همه چیز را درست می‌کند🩷
چمیدونم بگم؟

بگو 

2706