2733
2739
عنوان

بدنم خیلی کوچیکه و شبیه بچه هاست

457 بازدید | 22 پست

ژنتیکی جثه ریز و بدن کوچیکی دارم هم لاغرم هم ریزه قدمم کوتاه ۱۵۰ ام شبیه ۱۲ ساله هام بااین سن یکی بگه چیکار کنم راهی هست یکم بزرگ شم

من فقط میخوام برم تو غارم و صدسال از ادما دور بمونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

راهی نیس

منم کوتاهم

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
2738

خودتو دوست داشته باش

میتونی بری باشگاه تناسب اندام داشته باشی یکم درشتر میشی بدنسازی کارکنی

یکی از اقوام ما هم قد شماست و ریزست ولی ماشالله صدتا من اعتماد بنفس داره و روابط عمومیش خوبه

دخترای قد کوتاه خوش شانسترن

آره شوهرامون درازن فقط  نمیدونم چرا پسرا قد بلند دختر قد کوتاه میخوان

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
نه کلا خوش شانس ترن موفق ترن خوشگلترم هستن 

قربونت نظر لطفته

خودتم قد کوتاهی؟

2706