2733
2734

یه ماسک ورقه ای هس استفاده میکنم خوبه

یکممم فقط 

بدجوری درگیرشم 

لایک کن بیام بخونم

عزیزان به دلیل شلوغ شدن شخصی از قبول کردن درخواست دوستی برای حس ۶ معذورم ❤سرفرصت مناسب تاپیک آخر پست بذارید پاسخ میدم .
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
چه ماسکی

طلا هپی لیدی .ابرسانیش قویه

یه ماسک دیگه هم هست بعد حمام استفاده میکنم ماسک خاک رس و لیمو وارمی 

تاثیر داشتن کمی 

از چه شوینده ای استفاده میکنی؟

عزیزان به دلیل شلوغ شدن شخصی از قبول کردن درخواست دوستی برای حس ۶ معذورم ❤سرفرصت مناسب تاپیک آخر پست بذارید پاسخ میدم .
طلا هپی لیدی .ابرسانیش قویه یه ماسک دیگه هم هست بعد حمام استفاده میکنم ماسک خاک رس و لیمو وارمی&nbs ...

منم ماسک الماس وارمی استفاده کردم خوبه واقعا صورت رو تمیز میکنه

من ژل شستشو دیپ سنس استفاده میکنم تاثیری رو چربی نداشته ولی پاک کنندگیش اوکیه 

به امید بهتر شدن حال دل هممون
2738
منم ماسک الماس وارمی استفاده کردم خوبه واقعا صورت رو تمیز میکنه من ژل شستشو دیپ سنس استفاده میکنم ت ...

پوستای چرب ژل براشون مناسب نیست باید فوم استفاده کنی 

ابرسانت حتما برپایه اب یا تقریبا فاقد چربی باشه 

ضد افتاب فلوئید یا برپایه آب استفاده کن کمتر میشه 

برای گرفتگی برق صورت برا کسی هر سه ساعت پوستش شدید چرب میشه کاغذ چذب کننده چربی عالیه 

فوم ویتالیر و تونرش رو شدیدا پیشنهاد میدم بهت جوشاتم کمتر میکنه 

پوستای چرب ژل براشون مناسب نیست باید فوم استفاده کنی  ابرسانت حتما برپایه اب یا تقریبا فاقد چر ...

اره من تونر ویتالایر دارم خیلی راضی ام ازش فک کنم برای بار پنجمه میخرم

فوم نو آکنه هم استفاده کردم ی نظرم تاثیرش درحد همون ژل بود فوم ویتالایر بگیرم بهتره؟

اره من تونر ویتالایر دارم خیلی راضی ام ازش فک کنم برای بار پنجمه میخرم فوم نو آکنه هم استفاده کردم ...

نو اکنه من ابرسانشو داشتم خیلی معطر بود .بهترینش بنظرم ویتالیره

خلییی خوبه خیلییییی .تونرشو چطور راضی بودی این دوبار بهتره .فقط نمیدونم چرا همش داره گرون میشه اوایل صدوچهل اینا بود

نو اکنه من ابرسانشو داشتم خیلی معطر بود .بهترینش بنظرم ویتالیره خلییی خوبه خیلییییی .تونرشو چطور را ...

جدی؟ من همیشه موقع خرید از ابزسان ویتالایر رد میشم ولی نمی‌خرم 😅 

نوآکنه این ویژگیش که اصلا اصلا چربی نداره و خیلی سبکه خوبه، ویتالایر هم همینه؟ سبک و زود جذب؟

جدی؟ من همیشه موقع خرید از ابزسان ویتالایر رد میشم ولی نمی‌خرم 😅  نوآکنه این ویژگیش که اصلا ا ...

فومشو منظورم بود خیلی خوبه . ابرسانشو استفاده نکردم 

احتمالا اونم خوب باشه

اره همون چن ثانیه اول قشنگ جذب میشه زود 

معطر بودنش باعث شد جوش بزنم  

هنوزم ابرسان خوب پیدا نکردما خیلی دنبالشم 

ببین برا روتینت انقدرررر باید بگردی ببینی چی به پوستت بهتر میشینه تا پوستت اوکی شه 

خونوادم هربار میگم فوم و ..میخوام میخوان کلمو بکنن😂

2706