2733
2734
عنوان

دماغ عملیا عکس روزای اول بعد عمل تون...+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1883 بازدید | 124 پست
دعام کن😭😭😭😭

دعا نیاز نداری دختر😂

من خیییلیا اطرافم عمل کردن و همشون هر روز ک بیدار میشدن یه چشمشون اشک بود یکی آه بعد دوماه کلا تغیر کردن

یه وکیلی میگفت:یه چیزی میگم اویزه گوشتون کنید،شصت سال وکالت انجام دادم...تمام شکایات بین کسانی بود،که به همدیگه اعتماد داشتند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه از من که خیلی خوب دراومده

خب خداروشکر که راضی هستی

اینا یکسره باید تو بینی باشن یا فقط چند ساعت کافیه؟

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
مال من اصن نیمرخشم هیچی نداره

خیلی خوبی باز.واسه من خیلی ترسناک بود.صبرت باید زیاد باشه تا یه سال اصلا راجب بینیت قضاوت نکن و زیاد جلو اینه نرو

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2738

اسی الکی حساس شدی بینیت تا حداقل چهارماه فرم اصلی خودشو نشون نمیده و هر آن درحال تغییر شکله، انقدر نگران نباش دختر میزنمتا تا دو ماه هم اصلا طرف اینه نرو که حساس نشی رو بینیت

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•

😂😂😂😂😂😂😂😂😂ببخشید نمیدونم چرا خندم گرفت 

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
می‌دونم خب چیکار کنم الان؟

ن بابا خیلی ام خوبی

چن سالته کوچولو میزنی 

یه وکیلی میگفت:یه چیزی میگم اویزه گوشتون کنید،شصت سال وکالت انجام دادم...تمام شکایات بین کسانی بود،که به همدیگه اعتماد داشتند...
2706