2737
2734
عنوان

اتفاق عجیب امشب تو شهر بازی😵‍💫

330 بازدید | 14 پست

با یه دوستام رفتیم شهر بازی یه دستگاهی هست ازینا که گرده میره تو آسمون بعد سرو ته میشه

خلاصه این دوست من از اول که این دستگاهو دیدیم یه ریییییز داشت میگفت میترسم سوار شم یکی بالا بیاره منم هی اذیتش میکردم میگفتم حال میده رو بروی تو باشه تا اون رفت هوا بالا بیاره روت😂🤮 

ادامه داره...

بگو

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بلاخره رفتیم سوار شدیم یکمم خلوت بود یه اکیپ دختر اومدن نشستن روبرومون یکیشون از اون اول حالش بد بود تا راه افتاده دقیقا همونی که روبروی دوستم بود بالا اورد😐 من اولش باور نکردم تا اونجا که دیدم دوستاش دم دماغشونوگرفتنو دارن فحشش میدن
بنده خدا چقدر خجالت کشیده رئیس دستگاهم کلی بدوبیراه بهش گفت
دوستم سیصد بار این جملرو تکرار کرد قدرت قانون جذب ومیبینین😂

کاربر khestara70 که رمزشو فراموش کرده🥴---دوستان پروفایلم به هیچ فرقه ای ربط نداره این یک سحابیه،سحابیه چشم خدا یا مارپیچ، که از گاز و گردو غبار تشکیل شده سحابی ها گورستان و زایشگاه ستاره ها هستن همینطور از قشنگیای افرینش🙂البته تو این عکس زیادی اب و تابش دادن عکس واقعیشو میتونین سرچ کنین😍
2740
بلاخره رفتیم سوار شدیم یکمم خلوت بود یه اکیپ دختر اومدن نشستن روبرومون یکیشون از اون اول حالش بد بود ...

رو‌ دوستتم ریخت؟🤦🏻‍♀️

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2706