2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من شدیدشو‌ داشتم کنترلش کردم

چیکار کردی براش بدترین علائمت که خیلی اذیتت میکرد چی بود ؟ گلاب بروت من بشدت دفعم زیاده واقعا نابودم کرده اصلا نمیتونم ی تفریح برم حتی هیچکی باورش نمیشه میدونم  همه میگن مگه میشه وقتی چیزی نخوردی همش دستشویی داشته باشی هم جسمی هم روحی نابودم

2740
منه بدبخت 👋 هیچ درمانی نداره سالهاست تخم مرغ نخوردم سالهاست خیلی چیزارو نخوردم خیلی از غیره هایه د ...

وای خیلیییی رو مخه واقعا من دیگه کم آوردم همش تو دستشوییم اونم تایمای زیاد شمام این مشکلو دارید؟ 

وای خیلیییی رو مخه واقعا من دیگه کم آوردم همش تو دستشوییم اونم تایمای زیاد شمام این مشکلو دارید؟&nbs ...

دفع ناقص ،حس کامل خالی نشدن شکم بعد از سرویس ،دفع شل یا اسهال به هیچ وجه شکمم سفت نمیشه ،حس دسشویی تو ناحیه مقعد ،مواد غذاییه افزودنی ،نگهدارنده ،کنسرو شده ،فسفود ،ترشیجات ،غذاهایه چرب ،حبوبات مخصوصا تخم مرغ و هر چیزی ک توش تخم مرغ باشه میخواد تو کوکو باشه یا کیک اذیت میکنه و گاهی درد  در ناحیه زیر شکم و اکثرا موقع هاییکه اینارو میخورم این درد هست در مواقع استرس بدتر میشم و اسهال میگیرم پیاده روی و مراعات غذایی دوری کردن از استرس واسم خوبه و همین سندروم منو دچار هموروعید کرد 

خدایا ناامید کردی اونیکه با امید صدات کرد 🖤
وای خیلیییی رو مخه واقعا من دیگه کم آوردم همش تو دستشوییم اونم تایمای زیاد شمام این مشکلو دارید؟&nbs ...

الان پروبیوتیک بایوفورا استفاده میکنم اما اینم منو دچار نفخ زیادی میکنه 

چیکار کردی براش بدترین علائمت که خیلی اذیتت میکرد چی بود ؟ گلاب بروت من بشدت دفعم زیاده واقعا نابودم ...

درکت میکنم 

من وقتی دانشجو بودم نمیتونستم سرکلاس بشینم و همیشه سعی میکردم خیلی خیلی با فاصله از پسرای کلاس بشینم انقدر که شکمم صداهای ناجور میداد و دل پیچه شدید و دردناک داشتم 

همشم دستشویی بودم 🤦🏼‍♀️

دیگه بعد گذشت چند سال الان خیلی بهترم مگه اینکه استرس خیلی شدیدی بهم وارد شه که علائمم برگرده  

من اصلا نمیفهمم چرا درمانی واسه این مریضی نیست اخه مگه ما چه گناهی داریم ک مثله بقیه ادما نتونیم هرچی دوست داریم بخوریم هر جا بریم همش تو دلمون اشوب باشه نتونیم راحت خودمونو وا بدیم راحت غذا بخوریم هر چی میخوریم باید فک کنیم اذیت نکنه 

2706