2733
2739
عنوان

این همه عقده از معلمی چرا ؟!

2333 بازدید | 164 پست

با توجه به دو سه سالی که تو نی نی سایت هستم متوجه شدم نی نی سایتی ها اکثریت گارد خاصی به معلما دارن حتی تو تایپیک کسی که میبینن معلمه جواب سربالا میدن 

دلیل این همه نفرت چیه ؟

آیا شما تو هر قشری هم آدم خوب هم آدم بد ندیدین؟!!

فکر میکنین کار ما راحته ؟ قبول دارم ساعت کاری ما کمه اما در نظر بگیرین حقوقمون هم کمه من خودم شش ماه اول سال با حقوق هفت تومن و یه تومن کرایه تاکسی رفتم مدرسه اما از دل و جون مایه گذاشتم 

همم مدرسه های ایران ندیدین من مدرسه ای هستم هر کلاس چهل و پنج نفر به بالا فرض کن هر زنگ با این تعداد بچه سر کله بزنی حتی اونایی که میگن معلمی مفت خوریه یکی دو تا بچه خودشون رو توانش رو ندارن کنترل کنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم بنظرت جهان سوم کجاس؟

کجا نادانی و فقر جوونه میزنه؟

صد در صد جایی ک ب علم و معلم احترامی نذارن مردم

میشه واسه رسیدن به خواستم و خوشبختی خودم و خانوادم یه صلوات بفرستی مهربون؟💙🐾برای سلامتی خودم و خانوادم چطور؟❤️🥰....^م‍‌ن‍‌ ح‍‌س‍‌اب‍‌م‍‌ ز ه‍‌م‍‌ه‍‌ م‍‌ر‌د‍‌م‍‌ ای‍‌ن‍‌ ش‍‌ه‍‌ر‍‌ ج‍‌داس‍‌ت‍‌ م‍ن‍‌ ام‍‌ی‍‌د‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌دا ب‍‌ع‍‌د‌‌ #‍‌‌خ‍‌دا ه‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌داس‍‌ت‍‌^....💜☔کاربر ۱۴۰۰ هستم...بابغته آ🕸️🐩هشت زبانه‌م✌🏻
2740

بیخیال عزیزم الان باز سر و کله شون پیدا میشه 

خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏
2706