2733
2734
عنوان

خانمایی که تازه سزارین کردید چند تا سوال

| مشاهده متن کامل بحث + 2638 بازدید | 183 پست
منم بخوام پرستار بگیرم مامانم بهش بر میخوره کمک میده ولی خودم خیلی خجالت میکشم

من دیگه بعد عمل وا دادم، تو اون حال مامانم فکر لنگ و پاچم بود، نشسته بود رو صندلی، از دور می‌گفت پات معلومه، زشته، گفتم خب مگه مرد اینجاست، می‌گفت هر چی، رعایت کن، می‌گفتم مامان نمیتونم تموم بخورم، دخترمم بشدت گریه میکرد، انقد رو اعصابم بود🙄🙄🙄

منم همون بی حسی رو مجبورم چون دکترم بی هوشی قبول نکرد

اتفاقا بیحسی عالیه اصلااا نگران نباش جون هیچی نمیفهمی

منم یه شب قبل زایمانم خیلی استرس داشتم ولی هیچی نفهمیدم اصلا

❤️شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزویش را داشتی ولی حالا که دعوت شده ای تا میتوانی زیبا برقص❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طبیعی هم بعدش کلی عوارض داره  اخه دکترا که انقدر از طبیعی دفاع میکنن خودشون همه سزارین میشن

والا که من هیچ عوارضی بعدش نداشتم 

منم گول خوردم انقد که اطرافیان از سزارین تعریف کردند

حالا که بهشون میگم از بعد عمل اینطورم اونطورم میگن طبیعیه بابا مام کشیدیم😐

کجاش یه آمپول ساده اس ؟یه لوله پلاستیکی رو وارد رگ دست میکنن.بله حالت عادی بخوای مثلا سرم بزنی درد ن ...

من خیلی بدرگم سه بار بااون سوزن گنده ها دستمو سوراخ کردن تا اخرش پیداکردن رگمو

مردم دیگه🥺

❤️شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزویش را داشتی ولی حالا که دعوت شده ای تا میتوانی زیبا برقص❤️
2728
والا که من هیچ عوارضی بعدش نداشتم  منم گول خوردم انقد که اطرافیان از سزارین تعریف کردند حالا ...

خیلی دو راهیه سختیه انتخاب نوع زایمان😕

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میدونی؟خیلی نگرانم:)حالا نوبت منه ازتون بخوام واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید💙
من دیگه بعد عمل وا دادم، تو اون حال مامانم فکر لنگ و پاچم بود، نشسته بود رو صندلی، از دور می‌گفت پات ...

دقیققاااا مامان منم همینه حالا هی میخواد بگه خودتو‌ بپوشون زشته  

دختر تازه بدنیا اومدت گریه میکرد   دلم کشید 

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت هدیه ی زیبایی که بهم دادی   ۱۲٫۶٫۱۴۰۲ بی بی چکم مثبت شد
خیلی دو راهیه سختیه انتخاب نوع زایمان😕

آره واقعا 

ولی هر کسی به نظرم باید بدون در نظر گرفتن ترس و استرس چون هردوشون داره،منطقی فکر کنه و برای بدنش تصمیم بگیره باید همه جوانب رو در نظر بگیری،چون بدنا باهم متفاوته یکی با طبیعی راحته یکی هم سزارین بهش می‌سازه،ولی در کل عوارض سزارین خیلی بیشتره و چند برابر طبیعی خون از دست میدی

اتفاقا بیحسی عالیه اصلااا نگران نباش جون هیچی نمیفهمی منم یه شب قبل زایمانم خیلی استرس داشتم ولی هی ...

واقعا امیدوار میشم با این نظرها

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
والا که من هیچ عوارضی بعدش نداشتم  منم گول خوردم انقد که اطرافیان از سزارین تعریف کردند حالا ...

کلا دو تا زایمان سخته خیلیییی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دقیققاااا مامان منم همینه حالا هی میخواد بگه خودتو‌ بپوشون زشته     دختر تازه بدنیا اومدت ...

گریه میکرد، جیغ میزد ، وول میخورد، چپ چپ نگاه میکرد، قهر میکرد 😂😂دکتر چند بار اومد هی نگاش کرد و گفت عجییییبه، همه میگفتن😬

قبل عمل حسسسابی آرایش کن خودتو خوشگل که شدی بسم الله بگو و برو اتای عمل به هیچچجی فکرنکن واسه هرکسی حس عمل یه جورمتفاوته توهمشون بعد چن دیقه صدای بچتو میشنوی ودکتر که جیگرگوشتو بالا میگیره ونشونت میده واون لحظه رو واسه تمام مادرای منتظر ازخدا بخواه سزارین همینه بقیش پرستارهست دکتر هست خدا هست نگران هیچی نباش 

شما با پمپ درد خمارشدی 😄یا خواب الوده شده بودی؟  اخه من عین جغد بیدار بودم

من خودمم ۲۵روز دیگه نوبتمه از تجربه اطرافیانم میگم میگفتن مواد مخدره خمار میکنه 😂

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706