2733
2739
عنوان

خانمایی که تازه سزارین کردید چند تا سوال

| مشاهده متن کامل بحث + 2638 بازدید | 183 پست
من خیلی ترسوام  از آمپول میترسم.به خاطر ترس دندونپزشکی نمیرم     ولی دو بار سزارین ...

جدی دلداری اینجوری میخام

من از امپول ساده هم میترسم هنوز نزدم هیچوقت این مدتم رو اجبار ازمایشا خون رو انجام دادم

ولی الان بیشتر ترسم رو اتاق عمله و بی حسی

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت هدیه ی زیبایی که بهم دادی   ۱۲٫۶٫۱۴۰۲ بی بی چکم مثبت شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا انقد ترس داری؟ من سزارین با بیهوشی شدم  تو از چی میترسی؟

نمیدونم کلا ترس وجودمو‌گرفته دکترم گفت اگه انقدر میترسی طبیعی زایمان کن تحمل درد طبیعی هم ندارم جوری که الان یکماه از ترس شبا خواب ندارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728

عزیزم درد امپول که میزنن اصلا حس نمیشه چون به محض اینکه امپولو میزنن سریع بی حس میشه در حد ۲ ثانیه 

شیاف هم نه نمیشه خودت بزاری چون از کمر به پایین حس نداری پیدا نمیشه 🙈

من هرچی تلاش کردم نشد🫠

خدایاشکر 🙏در تاریخ ۹/۹/۹۹ وام‌مون جور شد برا ساخت خونه😍 ایشالله درتاریخ ۹/۹/۱۴۰۰ تو خونه خوشگل و مستقل خودم دارم گلدونامو اب میدم برام دعا کنید ممنون.                                                        "توانا بود هرکه دارا بود"ز ثروت دل پیر برنا بودتهیدست به جایی نخواهد رسید اگر چه شب و روز کوشا بودندانست فردوسی پاکزادکه شعرش در این ملک بیجا بودگر او را خبر بود از این روزگارکه زر بر همه چیز والا بودنمیگفت آن شعر معروف را          
عزیزم درد امپول که میزنن اصلا حس نمیشه چون به محض اینکه امپولو میزنن سریع بی حس میشه در حد ۲ ثانیه&n ...

خخخخ  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم خیلی به دکترم گفتم قبول نمیکنه میگه بی حسی فقط

بی هوشم یا بی حسی درد بعد عمل یکیه فقط بعد بی حسی نصف بدنت حالت خواب رفتگی داره مثل بی حسی بعد دندون فکر کن نصف بدنت ایجوری میشه تا یه مدت بعد عمل نمیتونی بخندی ولی کلا درد های بعد سزارین روز اول سخته و روز اول اجازه نمیدن بلند بشی 

2738
نمیدونم کلا ترس وجودمو‌گرفته دکترم گفت اگه انقدر میترسی طبیعی زایمان کن تحمل درد طبیعی هم ندارم جوری ...

هیچ ترسی نداره برو خیالت راهت یه پرستار میاد میبرتت اتاق عمل بهش یه شیرینی بده بگو وقتی هنوز بدنت سر هست بیاد شکمتو فشار بده فقط 

خدایاشکر 🙏در تاریخ ۹/۹/۹۹ وام‌مون جور شد برا ساخت خونه😍 ایشالله درتاریخ ۹/۹/۱۴۰۰ تو خونه خوشگل و مستقل خودم دارم گلدونامو اب میدم برام دعا کنید ممنون.                                                        "توانا بود هرکه دارا بود"ز ثروت دل پیر برنا بودتهیدست به جایی نخواهد رسید اگر چه شب و روز کوشا بودندانست فردوسی پاکزادکه شعرش در این ملک بیجا بودگر او را خبر بود از این روزگارکه زر بر همه چیز والا بودنمیگفت آن شعر معروف را          
جدی دلداری اینجوری میخام من از امپول ساده هم میترسم هنوز نزدم هیچوقت این مدتم رو اجبار ازمایشا خون ...

ببین مادر شدن این چیزا رو داره دیگه.من کل زایمان اولم از اول تا آخرش گریه میکردم قالب تهی کردم.ولی واقعا اینقدر ترس نداشت. یهو که وارد اتاق عمل شدم خوف کردم.ولی اینقدر راحت بود.سر دومی عین خیالم نبود

واسه من سخت ترین قسمتش عوض کردن آنژیوکت بود روی مچ دستم زد آخریشو  

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
هیچ ترسی نداره برو خیالت راهت یه پرستار میاد میبرتت اتاق عمل بهش یه شیرینی بده بگو وقتی هنوز بدنت سر ...

بیمارستان دولتیم قبول میکنه؟؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیلیی خجالتیم خیلییی بعد اخلاقم جوری بوده تو بدترین حالم هم هیچوقت رو به یکی ننداختم حتی یه لیوان اب ...

میتونی پرستار خصوصی بگیری 

خانوادم اجازه ندادن که من واقعا اشتباه کردم، سال ۹۸ دو تا پرستار میشد ۵۰۰، هی گفتن مگه خانواده نداری !!!آخرم کمکم نکردن زیاد

2706