2737
2734
عنوان

حس میکنم خیلی بدعکسم

99 بازدید | 18 پست

نمیدونم چرا از هر ۱۰ تا عکسی که میگیرن ازم یکیش شانسی خوب در میاد،دیگه واقعا دارم به این نتیجه میرسم زشتم🤦🏻‍♀️

کاش میشد چهررو عوض کرد،هیچ عکسیو روم نمیشه استوری کنم انقدر بد افتادم

ک.د تخفیف اسنپ فود موجود است

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره

من در حالت عادی خوبم ولی تو عکسی که بقیه ازم میگیرن یجوری میوفتم و انگار چشمام تصمیم میگیرن دیگه شبیه هم نباشن😑 ولی داخل سلفیا و بخصوص اسنپ چت خوب میوفتم راضیم

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
الان این چه ربطی داشت تو این تاپیک آخه؟!!

گفتم  بدم یکی استفاده کنه حیف. تمام نسه

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره
2738
من در حالت عادی خوبم ولی تو عکسی که بقیه ازم میگیرن یجوری میوفتم و انگار چشمام تصمیم میگیرن دیگه شبی ...

منم😢

سمت و چپ صورت انگار با هم قهرن😂

چشما یکی بالا یکی پایین

لب یه ورش رفته این ور یه ورش رفته اون ور

کلا اجزای صورت با هم نمیخونه

❤ برای توی سایت، ول چرخیدن😂 برای دکمه ی ،حذفیدن😂  برای کاربریم، کاربریت، کاربرامون😂  برای تعلیقی ها، که جون میدن😂 برای لایک و پست و تاپیک  و تعلیقی/ برای حسرتای پر، بازدیدی/برای نمک یا شکر حلیم و دریا/برای تاپیک های منشوری/ برای کاربرای مرد و جنگ و دعوا /برای بچه مچه های کنکوری/ برای کاربری و احتمال انقراضش😁 برای مادره سلیطه بازش/برای شوهر و خانواده اش/فقط طلاق فقط طلاقه، ادامش/برای چهره های غمگینه کاربرامون/برای دروغ هایی که بر ملا شد/برای باردارای پا به ما مون/برای شام و ناهارا چی دارین؟/برای مجرد و اسب سفیدش/برای ساقیم، ساقی ات، ساقیامون/ برای کاربرای تعلیقی/برای داستانای دروغی/ برای شوهرت، خواهر شوهراتون/برای فحش و ، آقایی گفتناتون/  برای کاربرای دلشکسته/برای پست های طوماری/برای تاپیک های ماورایی/برای سیزده ساله های بچه دارو/برای مادرای خانه دار و❤️ برای تمام روشن فکریامون/برای مدال گزارش گرامون/ برای پلو پز و سم خالص/برای آرامش ، دلامون/برای وقیح و کارناپسندش/برای کاربرای بالا بلندش/برای برای سارا و مریمامون/برای جعفر و غلام و ممدامون/برای شوهر جنتلمن اتون/برای آرامش کاربرامون/برای شوهرم، شوهرت، شوهرامون😂‌😂👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇برای همه به جز نی نی یارا و مونا تهرانی 😏😂😂😂😂😂😂❤️الهی حال دلتون همیشه خوب باشه❤
چقدره تخفیفش حالا؟رایگان میدی؟😂

۱۵۰,,هست تخفیفش.   اره دیگه رایگان

منم😢 سمت و چپ صورت انگار با هم قهرن😂 چشما یکی بالا یکی پایین لب یه ورش رفته این ور یه ورش رفته ...

🤣🤣همدردیم خواهر مثل اینکه طبیعیه بخصوص تو دوربین گوشی

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
2706